خوش آمدید

پیشرفت 88 درصدی بزرگراه عالی شهر به دلوار:

 پیشرفت 88 درصدی بزرگراه عالی شهر به دلوار:


خبرگزاری ساحلی: مدیر توسعه راه‌های استان بوشهرگفت: مدیر توسعه راه‌های استان بوشهر از پیشرفت 88 درصدی بزرگراه عالی شهر به دلوارخبرداد

به گزارش ساحلی رستمی  با بیان اینکه کاهش تصادفات، بهبود وضعیت ایمنی ترددها، کاهش مدت زمان سفر، کاهش میزان مصرف سوخت از جمله مزایای اجرای این طرح است.

مدیر توسعه راه‌های استان بوشهر تصریح کرد: با توجه به اینکه در آستانه تعطیلات قرار داریم و تا چند روز آینده تردد در این مسیر افزایش چند برابری  است و بهره‌برداری از این پل ضروری نقش موثری در کاهش ترافیک و تصادفات دارد.

رستمی به پروژه بزرگراه برازجان – گناوه پرداخت و گفت: این مسیر 88 کیومتر طول دارد و تاکنون 53 کیلومترآن به بهره‌برداری رسیده است.

وی با بیان اینکه 35 کیلومتر باقی مانده تا نیمه نخست سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد افزود: برای تکمیل این بزرگرزاه 350 میلیارد ریال تخصیص یافته است.

مدیر توسعه راه‌های استان بوشهر از پیشرفت 88 درصدی بزرگراه عالی شهر به دلوارخبرداد و گفت: بزرگراه  بوشهر- دیر از طرح‌های مهم استان بوشهر است که تاکنون 10 کیلومترآن به بهره‌برداری رسیده و اوائل سال آینده مسیر عالی‌شهر به دلوار به طول هشت کیلومتر به بهره‌برداری می‌رسد.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 25 اسفند ماه 1392
  • 662 بازدید
  • 0 نظر