خوش آمدید

پیام تبریک ریاست آموزش و پرورش دلوار به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها

عبدالرضا زمانی ریاست آموزش و پرورش منطقه دلوار:

نامگذاری 14 تیر به عنوان روز "شهرداری و دهياری" اقدامی ارزنده و فرصتی است

به گزارش خبرساحلی ، درپیامی ریاست آموزش و پرورش منطقه دلوار ضمن گرامی داشت روز شهرداری ودهیاری این روز را به شهردار و دهیاران بخش دلوار تبریک عرض نمود.

متن این پیام:

نامگذاری 14 تیر به عنوان روز "شهرداری و دهياری" اقدامی ارزنده و فرصتی است مغتنم تا ضمن قدردانی و تجليل از فعاليت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهری و روستایی ، به ارزيابی عملکرد و فعاليت های اين نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.

هدف از نامگذاری این روز ، آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات دهیاری‌ها و شهرداری ها، هم‌افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده بزرگ مدیریت روستایی و شهری اطلاع‌رسانی در راستای آشنایی با رویکردها، سیاست‌ها و برنامه‌های کشور است.

خادمین مردم در روستاها و شهرها با عزمی جهادی در حال فعالیت هستند تا از طریق برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات جدید فضا را مناسب زندگی و کار نمایند و با ارائه خدمات مطلوب و بی‌منت به مردم به ویژه اقشار ضعیف و محروم و تلاش برای برقراری عدالت و پیشرفت باعث ارتقاء سطح زندگی مردم شوند.

اینجانب این روز فرخنده را به شهردارمحترم دلوار و دهیاران محترم بخش دلوارتبريك عرض نموده و توفیق روز افزون در راستای ایجاد رفاه و آسایش عمومی با نصب العین قراردادن شعارهای  دولت تدبیر و امید در مسیر ارتقاء کمی و کیفی خدمت صادقانه به مردم عزیز را از درگاه پروردگار متعال خواستارم.


عبدالرضا زمانی
رئیس آموزش و پرورش منطقه دلوار


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : پنجشنبه 14 تير ماه 1397
  • 217 بازدید
  • 0 نظر