خوش آمدید
خبر ساحلی

پیام تبریک بخشدار دلوار به مناسبت دهه حساب ۱۰۰ امام (ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار؛ *بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یکی شاخص ترین و پربرکت ترین نهادهای  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راستای محرومیت زدایی از چهره روستاهاست .*     

بخشداردلوار طی پیامی دهه  افتتاح حساب ۱۰۰ به دست مبارک حضرت امام خمینی (ره) و تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار متن پیام به شرح زیر می باشد:
 بدون شک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران را می توان  یکی از شاخص ترین و پربرکت ترین نهادهای انقلابی موثر در محرومیت زدایی از چهره روستاها دانست  .
 ساماندهی و مدیریت کلان  روستاها از لحاظ زیرساختی به ویژه انجام طرح های هادی،توسعه خدمات عمومی در بخش زیربنایی ، تامین و مقاوم سازی مسکن خصوصا برای محرومین ، صدور اسناد مالکیت روستایی و شهری ، ارائه تسهیلات مسکن ، اجرای طرح نهضت ملی مسکن در روستاها، از وظایف مهم و اصلی بنیاد مسکن است که این نهاد به خوبی توانسته است با روحیه جهادی ، نقش خود را به درستی در این راستا ایفاء نماید .
  یقینا با بهره گیری از نیروهای مستعد و کارآمد در کنار هماهنگی مستمر مدیران بنیاد مسکن با مجموعه مدیریتی روستا همچون شوراهای اسلامی و دهیاران و ارتباط موثر و دو طرفه  آنان در جهت بسترسازی توسعه پایدار همه جانبه روستاها ؛ مسیر  آبادانی و پیشرفت روستا ، هموار شده و به تبع آن باعث ایجاد  مهاجرت معکوس و نیز استفاده از ظرفیتهای اقتصادی و مولد موجود  روستاها می شود .
اینجانب ضمن عرض تبریک سالروز تاسیس این نهاد انقلابی به مجموعه مدیران، کارکنان و تمامی دست اندرکاران پرتلاش بنیاد مسکن استان عزیزمان بوشهر، به ویژه شهرستان تنگستان و بخش دلوار اظهارامیدواری می نمایم که  در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج)، منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) و تدابیر دولت خدمتگزار، بتوانیم در راستای توسعه و عمران و نیز مقاوم سازی مساکن روستایی بیش از پیش، قدم های موثری را برداریم.
عبدالرضا عالی‌پور
بخشدار دلوار

کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 278 بازدید
  • 0 نظر