خوش آمدید
خبر ساحلی

پیام بخشدار دلوار به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار : *بسیج همواره ، همراه و همگام و خدمتگزار مردم و حافظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و هست.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار ،  عبدالرضا عالی پور طی پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت . متن پیام ایشان بدین شرح است ؛
هفته بسیج یادآور از خودگذشتی های  فرزندان رشید ایران اسلامی است که در طول عمر باعزت این نهاد مردمی، همواره در قامت تعهد، اخلاص، ایمان و تخصص ایفای نقش نموده است.
از بدو شروع انقلاب اسلامی ایران و با تدبیر امام راحل (ره) نهاد مقدس بسیج شکل گرفت و از آن زمان تاکنون این مجموعه همواره و هر زمان و هر مکانی  که لازم بوده پای حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران ، استوار و مستحکم ایستاده اند و همیشه در صحنه بوده و در ادوار مختلف تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی و اقتدار کشور عزیز ایران اسلامی می باشند و در مواقع حساس، توانسته اند مظهر اتحاد و انسجام ملی باشند.
بسیج در کنار مردم و همراه مردم و دیگر نیروهای نظامی ، انتظامی و امنیتی و مجموعه دستگاه های خدمتگذار در رخدادهای مختلفی چون محرومیت زدایی، عمران و آبادانی ، کمک و مساعدت در کمک به مردم در بلایای طبیعی چون سیل ، زلزله و نیز در مبارزه‌ با کرونا حقیقتا نقش بی بدیلی را داشته که شایسته تقدیر است.  
اینجانب آغاز هفته بسیج را به همه بسیجیان  مردم شریف استان بوشهر ، شهرستان تنگستان  خصوصا بسیحیان بخش دلوار تبریک عرض نموده و اظهار امیدواری می نمایم که  شجره طیبه بسیج، در میدان دفاع از منافع ملی، همچنان، در کسب مدال افتخارِ خدمتِ به مردم و نظام عزیز جمهوری اسلامی، بیش از پیش بارور و قرین توفیق، سرفرازی و سربلندی باشد.

عبدالرضا عالی پور
بخشدار دلوار

کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 118 بازدید
  • 0 نظر