خوش آمدید
خبرساحلی

پیام بخشدار دلوار به مناسبت گرامیداشت روز ۱۳ آبان و دعوت همه مردم جهت حضور در راهپیمایی این روز

عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار: *روز ۱۳ آبان ، نماد بیداری ملت اسلام و انزجار آنان از استکبار جهانی و دفاع از  مردمان مظلوم فلسطین در این برهه زمانی و کنونی است.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی‌پور بخشدار، طی پیامی ضمن دعوت همه مردم جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان ، روز دانش آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی را گرامی داشت . متن این پیام بدین شرح است :
به نام خدا
روز ۱۳ آبان ماه یادآور سه اتفاق مهم در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی ایران از تبعید حضرت امام خمینی ( ره) به ترکیه ، شهادت دانش آموزان معترض به نظام شاهنشاهی و همچنین تسخیر لانه جاسوسی آمریکا است که هر سه واقعه نقطه ی عطف مهمی در روند ایجاد و استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود که تا امروز نیز این روز ، یوم الله و نماد اهداف مقدس و عالیه این انقلاب  است .
اتفاقات این روز نشان از آگاهی و بصیرت دانش آموزان و دانشجویان و انقلابیونی داشت که هم در مقابل ظلم حکومت شاهنشاهی سکوت نکردند و هم در مقابل دسیسه های استکبار جهانی بساط لانه جاسوسی آمریکای جنایتکار را در ایران اسلامی برچیدند.

 ملت بزرگ ایران در طول این  سالهای گذشته همواره با تجمعات عظیم مردمی و برگزاری راهپیمایی های با شکوه در ایام مختلف خصوصآ روز ۱۳ آبان که  به عنوان روز ایستادگی در مقابل استکبار جهانی و نماد پایداری امت جهان اسلام در برابر جنایت‌ها  و دسیسه های آمریکا نامگذاری گردیده است ، با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر استکبار»، نشان می دهند که نقشه های شوم و تفرقه افکنی های آنان در برابر ملت اسلام و به خصوص حمایت آنان از کشتار بی رحمانه ی  مردم مظلوم فلسطین بی اثر بوده و خللی در عزم و اراده آهنین مسلمانان در راه مبارزه با آمریکا و اسرائیل ایجاد نخواهد کرد.
 به یقین امسال نیز با توجه به اتفافات دردناک و جنایات رژیم جعلی اسراییل در نوار غزه ، ملت همیشه قهرمان ایران با حضورگسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان ضمن اعلام حمایت و پشتیبانی همه جانبه و همیشگی خود از مردم مظلوم فلسطین و گروه های مقاومت، بار دیگر کشتار کودکان، زنان و غیرنظامیان و بمباران مناطق مسکونی و حمله به بیمارستان ها و کادر درمان و اقدام به نسل کشی این رژیم صفاک را محکوم نموده و ضمن میثاق دوباره با آرمان های امام راحل و تبعیت از اوامر ولی امر مسلمین، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، با حضور گسترده و پرشور خود در راهپیمایی ۱۳ آبان ،  تنفر و انزجار خود را از استکبار جهانی و همه حامیان آنها  اعلام خواهند کرد. به امید روزی که کشور عزیز فلسطین طعم شیرین آزادی ، امنیت و آرامش را در موطن خود بچشد . ان شاءالله.

عبدالرضا عالی‌پور
بخشدار دلوار

کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 46 بازدید
  • 0 نظر