خوش آمدید

پیام بخشدار دلوار به مناسبت هفته دولت

موضوعات : فرهنگی

رستمی بخشدار دلوار:

هفته دولت فرصت مناسب برای تقویت اتحاد و همدلی بین دولت و ملت است ، فرصتی است تا مردم قدرشناس ایران اسلامی با دستاورد های دولتی برآمده از همین مفاهیم والا و خلدمان خود در مجموعه دستگاه های دولتی آشنا شوند.


بسمه تعالی

شهیدان رجایی و با هنر طلایه داران گفتمان خدمت گذاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و رفتار ،گفتار و کردار آنها چراغ راه همه دولتمردان و خدمت گذاران کشور است . هفته دولت فرصت مناسب برای تقویت اتحاد و همدلی بین دولت و ملت است ، فرصتی است تا مردم قدرشناس ایران اسلامی با دستاورد های دولتی برآمده از همین مفاهیم والا و خلدمان خود در مجموعه دستگاه های دولتی آشنا شوند.

اکنون که در سایه تدبیر و درایت مقام معظم رهبری دستور کار سال 95 به اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل تعریف شده عرصه ای برای کار و تلاش جهادی دستگاههای اجرای به صورت مضاعف گشته و شاهد اقدامات ارزنده ای در قالب  راهبرد مقاوم سازی اقتصادی کشور بوده ایم.

هفته دولت امسال را در بخش تاریخ ساز دلوار به شعار اقدام و عمل ملت -دولت ،امیدوار و استوار آغاز کنیم و رجاء واثق داریم  که توسعه بخش دلوار در سایه همدلی و تدبیر همه آحاد جامعه به اوج  شکوفایی خواهد رسید .

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء سرافراز میهن ،سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری به ویژه شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت به تمام کارگزاران دستگاههای اجرایی ، کارمندان خدوم دولت در بخش دلوار توفیق بیش از پیش از پیش همه خدمت گزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از خداوند سبحان مسالت دارم.

 

                                                                                                                                                                                           رسول رستمی

                                                                                                                                                                             خدمتگذار مردم شریف بخش دلوار


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : دوشنبه 8 شهريور ماه 1395
  • 468 بازدید
  • 2 نظر