خوش آمدید

سفر وزیر سابق کشور(موسوی لاری)به بخش دلوار

به گزارش ساحلی :چند روز پیش موسوی لاری وزیر کشور دولت دوم خرداد که تئورسین داستان جدایی عسلویه از بوشهر و الحاق آن به فارس است، با حضور در استان بوشهر به بخش ساحلی رفته و جلسه ای را با اصلاح طلبان استان برگزار کرد.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، به نقل از "ناصرون"چند روز پیش موسوی لاری وزیر کشور دولت دوم خرداد که تئورسین داستان جدایی عسلویه از بوشهر و الحاق آن به فارس است، با حضور در استان بوشهر به بخش ساحلی رفته و جلسه ای را با اصلاح طلبان استان برگزار کرد.

وزیر کشور دولت اصلاحات با حضور در روستای بنجو از توابع بخش دلوار شهرستان تنگستان، نماز جماعت مغرب و عشا را به امامت حجت الاسلام سید عبدالله حسینی از دوستان قدیمی خود به جای آورد.(حجت الاسلام حسینی از اصلاح طلبان بخش ساحلی است که در دوره حاکمیت جریان دوم خرداد، ارتباطات خاصی را با موسوی لاری و دیگر بزرگان دولت وقت داشت)

موسوی لاری پس از این دیدار به همراه این روحانی و همراهی ماشاالله حیدر زاده فرماندار اسبق تنگستان در دوره وزارت کشور موسوی لاری که از رد صلاحیت شدگان انتخابات مجلس است به روستای بوالخیر و منزل سید عبدالله محمدی رفته و پس از صرف شام با تنی چند از اصلاح طلبان جلسه خصوصی برگزار کردند و مسائل مربوط به انتخابات آینده را بررسی کردند.

در این جلسه افرادی چون مسعود شکوهی(رئیس ستاد ائتلاف اصلاح طلبان بوشهر)، بهرام نکیسا(از اصلاح طلبان بوشهر)، رضا معتمد(مسئول هفته نامه پیغام)، شیخ رزمجو، سید حسین مهری، غلامرضا مهرجو مدیر کل سیاسی استانداری بوشهر و ... حضور داشتند.

لازم به ذکر است در این جلسه مسائلی چون انتخابات آینده مجلس و پیگیری انتخاب گزینه ای برای ریاست منطقه ویژه، طرح و مورد بحث قرار گرفت.

قابل توجه است که چند وقت پیش اخبار از پیگیری موسوی لاری جهت انتخاب گزینه غیر بومی برای منطقه ویژه اقتصادی عسلویه حکایت داشت، این پیگیری توسط محمد خاتمی حمایت شده و قرار بود زنگنه وزیر نفت، قانع شود تا فردی غیر بومی را جایگزین مهندس نصوری کند.


انتخاب گزینه غیر بومی در راستای تئوری جدایی عسلویه از بوشهر است که موسوی لاری در دوره وزارت خود کلید زد، حال حضور موسوی لاری در استان بوشهر و برگزاری جلساتی از این دست، نشانه های روشنی از اقدامات پیش رو است و اصلاح طلبان استان نیز در صورت انتخاب گزینه غیر بومی در منطقه ویژه پارس پاسخ گوی مردم باشند.


  • 742 بازدید
  • 0 نظر