خوش آمدید

واکنش امام جمعه دلوار به قطعنامه اتحادیه اروپا:

واکنش امام جمعه دلوار به قطعنامه  اتحادیه اروپا:

به گزارش ساحلی :حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا زاهددوست  امام جمعه محترم دلوار درخطبه های اول نماز جمعه  این هفته در تاریخ  93/1/15 بابیاناتی از قران کریم چند چیز را در زندگی  مایه برکت دانستند که  یکی از ان  باران خدا که باران رحمت خدا باعث زنده شدن  طبیعت و طراوت دادن زمین خشک دانستند.


خطبه های نماز جمعه بخش دلواردر تاریخ 93/1/15

خطبه های نماز جمعه بخش دلواردر تاریخ 93/1/15 توسط امام جمعه محترم شهر و بخش دلوار جناب  حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا زاهددوست در مصلی نماز جمعه دلوار:

به گزارش ساحلی: حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا زاهددوست  امام جمعه محترم دلوار درخطبه های اول نماز جمعه  این هفته در تاریخ  93/1/15 بابیاناتی از قران کریم چند چیز را در زندگی  مایه برکت دانستند که  یکی از ان  باران خدا که باران رحمت خدا باعث زنده شدن  طبیعت و طراوت دادن زمین خشک دانستند.

وی در ادامه خطبه اول: یکی دیگر مایه برکت شهر مکه  محلی  برای تواضع در درگاه خدا  که شامل برکاتی زیاد دارد بیان کرد  وی در بیان سومین مورد از مایه برکت در زندگی  را خود  قران  دانسته که این کتاب آسمانی خود مایه نور وبرکت در زندگی میشود راشاره نمود .

امام جمعه محترم دلوار در ادامه خطبه ها درخطبه دوم بیاناتی ارزشمند ایراد نمودند که به شرح زیر میباشد که افزودند:

19فروردین سالروز شهادت شهید محمد باقر صدر خواهر آن بنت الهدی در سال 59 توسط رژیم عراق و

20فرودرین شهادت متفکر بسیجی به تعبیر مقام معظم رهبری سید شهیدان اهل قلم شهیدمرتضی آوینی در سال 72  و

21فروردین سالروز شهادت شهید صیاد شیرازی توسط گروهک منافقین در سال 78  که یاد نام همه شهدا  و این شهدای گرانقدر و امام شهدا را  گرامی داشتند.

امام جمعه محترم دلوار :18فروردین روز سلامت  و روز جهانی بهداشت و گرامی داشتند و مسئله نظافت فردی  و اجتماعی را که جز دستورات اسلام است و این توصیه ها عمل کنیم و بیماری و مریضی ها فاصله خواهند گرفت اشاره نمودند.

وی تصرح کرد :18فروردین سالروز قطع رابطه جهوری اسلامی ایران با امریکا بیان کرد  که به تعبیر حضرت امام (ره)قطع رابطه امریکا با ایران تنها خدمت ملت آمریکا به ایران بود که موجبات سربلندی برای ملت ما ارمغان داشته است بیان نمود.

وی همچنین :20فروردین سالروز واقعه دلخراش زلزله شهرستان دشتی در سال قبل  را یاد آور شد و یاد جان باختگان آن حادثه را گرامی داشتند و از تلاشهای مسئولان محترم نظام جهت بازسازی و کمک به زلزله زدگان تشکر کردند.

زاهددوست در ادامه خطبه دوم: 21فروردین سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب که انصافا بنیاد مسکن هم در عرصه مسکن و روستا ها خصوصا  به صورت خاص در بحث زلزله وخدمات بسیار خوبی شاهد دیدند را هم گرامی داشتند.

وی بیان نمود :بحث قطع نامه مداخله جویانه اتحادیه اروپا علیه ملت ایران که این گستاخی انجام داده منشا اظهارات منفعلانه و اظهارات دوپهلو و غیر سریع از مسئولین ما در داخل کشور دانست و از مسئولان ما خصوصا مسئولان عرصه دیپلماسی و رابط بین الملل را با بیان اینکه  باید با نگاه باز خواست ملت را متوجه شوند و این چنین عرصه را باز نکنند تا این اتحادیه جرات این گستاخی نداشته امروز با این اظهارات جرات این گستاخی را علیه ایران و دولت  ایران و ارزشهایمان شاهد باشیم را  خواستار شد.


  • 711 بازدید
  • 5 نظر