خوش آمدید

واکنش امام جمعه برازجان به اهانت های کواکبیان

واکنش امام جمعه برازجان به اهانت های کواکبیان


واکنش امام جمعه برازجان به اهانت های کواکبیان

در پی برگزاری جشن انتشار هشتصدمین شماره هفته نامه اتحادجنوب و توهین سخنران مراسم به مردم دشتستان و نماینده شان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه برازجان ضمن محکومیت عاملین برگزاری این همایش گفت: مردم ولایتمدار ایران در9 دی 88 فتنه گران را به زباله دان تاریخ سپردند و با این اقدامات چهره یاغی سران فتنه و حامیان آنها تطهیر نخواهدشد.

 

به گزارش ساحلی  در پی برگزاری جشن انتشار هشتصدمین شماره هفته نامه اتحادجنوب و توهین سخنران مراسم به مردم دشتستان و نماینده شان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه برازجان ضمن محکومیت عاملین برگزاری این همایش گفت: مردم ولایتمدار ایران در9 دی 88 فتنه گران را به زباله دان تاریخ سپردند و با این اقدامات چهره یاغی سران فتنه و حامیان آنها تطهیر نخواهدشد. 

حجت الاسلام مصلح که به دلیل عدم حضور در شهرستان موفق به موضع گیری در خطبه های نمازجمعه نشده بود در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به تقاضای جمعی از نیروهای ولایی برای اعلام موضع در خصوص مباحث مطرح شده در جشن انتشار یک هفته نامه اصلاح طلب گفت: حقیر قبل از برگزاری همایش نگرانی خود را به مسولین امر اعلام نمودم و تأکید کردم چنانچه این همایش با هدف تطهیر چهره سران فتنه برگزارشود، نیروهای ارزشی شهرستان تحمل نخواهند کرد اما متاسفانه باهمان هدف وهمراه باحواشی دیگر برگزار شد.

امام جمعه برازجان با اشاره به توهین به مردم ولایتمدار شهرستان در همایشی با صبغه اصلاح طلبی خاطر نشان کرد:  درحالی که مردم ولایی دشتستان همواره درخط مقدم دفاع از ولایت و ارزشهای اسلامی وانقلابی بوده اند و بارها بویژه در مراسم 9 دی 88 انزجار خود را از جریان اصلاح طلبی افراطی برانداز و سران فتنه اعلام داشته اند، افرادی به خود جرأت می دهند به این مردم بصیر و ولایتمدار توهین کنند.

ایشان توهین به منتخب مردم شریف دشتستان را توهین به مردم دانست و اضافه کرد: نمایندگان طبق قانون مجازند در همه امور جاری مملکت اظهار نظر کند آیا چون ایشان علیه سران فتنه موضع گرفته باید مورد اهانت قرارگیرد؟!

حجت الاسلام مصلح با بیان اینکه در این همایش که همزمان با قتل عام زنان و کودکان غزه برگزار گردید، بجای همدردی و حمایت مالی موسیقی نی انبان اجرا شد، خاطرنشان کرد: عده ای در عمل نشان دادند که همچنان معتقد به شعار نه غزه نه لبنان فتنه گران فتنه 88 هستند.

ایشان با اشاره به اینکه این نوع همایش ها با هدف تطهیر چهره سران فتنه برگزار می شود، گفت: فتنه گران در فتنه 88 ظلمی نابخشودنی را در حق نظام مقدس و این ملت روا داشته و علنا مردم را به مقابله و شورش علیه نظام مقدس دعوت نمودند و خسارات مادی و معنوی فراوان بر این میراث ارزشمند شهدا وارد کردند.

امام جمعه در پایان با بیان اینکه مردم ولایتمدار ایران در9 دی 88 فتنه گران را به زباله دان تاریخ سپردند، تأکید کرد: همه بدانند با این اقدامات چهره باغی سران فتنه و حامیان آنها که دیگر از نظر سیاسی مرده اند و جایگاهی در میان ملت ندارند، تطهیر نخواهدشد  و هرگز زمینه بازگشت به صحنه سیاسی را نخواهند یافت.

 

استان نیوز


  • 575 بازدید
  • 0 نظر