خوش آمدید

واژگونی اتوبوس راهیان نور در خوزستان/ تاکنون 8 کشته و 33 زخمی

واژگونی اتوبوس راهیان نور در خوزستان/  تاکنون 8 کشته و 33 زخمی


جدیدترین جزئیات حادثه واژگونی اتوبوس راهیان نور در خوزستان/ حادثه تاکنون 8 کشته و 33 زخمی داشته است

خبرساحلی: مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس خوزستان گفت: در حادثه واژگونی اتوبوس راهیان نور کرمان در منطقه عملیاتی طلاییه، 8 کشته و 33 زخمی بر جا گذاشته است.

به گزارش خبرساحلی، رفیعی اظهار کرد: علت حادثه که ظهر امروز اتفاق افتاد، سرعت زیاد و رعایت نکردن مسایل ایمنی در سر پیچ جاده بوده است.

وی افزود: کاروان راهیان نور کرمان با دو اتوبوس 45 نفره خانمها و آقایان و به همراه یکدیگر سفر می کردند که در این حادثه، اتوبوس آقایان دچار واژگونی شد.

رفیعی ادامه داد: مجروحان این حادثه به بیمارستانهای بقایی و گلستان اهواز انتقال یافته اند.

وی گفت: کلیه عملیات امداد و نجات توسط اورژانس اهواز انجام شد و تعدادی از مجروحان نیز به دلیل وخامت حالشان با بالگرد به بیمارستان منتقل شدند.

 رییس اداره تصادفات پلیس راه کشور نیز پیش از این به خبرنگار ما گفت: واژگونی یک دستگاه اتوبوس حامل راهیان نور در خط مرزی طلائیه تا کنون 6 کشته برجای گذاشت.

 سرهنگ همایون اسفندی افزود: حوالی ساعت 14 سه شنبه یک دستگاه اتوبوس حامل راهیان نور که از زرند کرمان برای بازدید از مناطق جنگی عازم خوزستان بود در 15 کیلومتری خط مرزی طلائیه استان خوزستان در جاده فرعی دچار واژگونی شد.

 رییس اداره تصادفات پلیس راه کشور افزود: در پی این حادثه متاسفانه تا کنون 6 تن که همگی پسر هستند کشته شدند و تعدادی نیز مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

 وی تاکید کرد: هنوز علت این حادثه مشخص نشده و کارشناسان در حال بررسی موضوع هستند


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : چهارشنبه 6 فروردين ماه 1393
  • 552 بازدید
  • 0 نظر