خوش آمدید

نواختن زنگ مهر و مقاومت در مدارس دلوار

حسن درویشی بخشدار دلوار:

آغاز سال تحصیلی طلوع دوباره مکتب علم و دانش است.


به گزارش خبر ساحلی، زنگ مهر و مقاومت به مناسبت آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس در سراسر مدارس بخش دلوار با حضور بخشدار ،امام جمعه و شورای اداری و امنیتی بخش دلوار و به نمایندگی در مدرسه خدیجه کبری (س) روستای جائینک طنین انداز شد.
بخشدار دلوار ضمن تبریک بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس در این مراسم بیان نمود: از رهنمود های امام جمعه و علما در مدارس و زندگی خود استفاده نماییم.
وی با توجه به ایام سوگواری سالار شهیدان اباعبدالله حسین (ع) افزود: سال تحصیلی امسال را با شور حسینی و آرمانهای شهدا و هفته دفاع مقدس آغاز می نماییم.
ایشان خاطر نشان کرد: برای حفظ نظام جمهوری اسلامی و حریم ولایت از عرصه های جهادی در مدارس استفاده خواهیم کرد.
بخشدار دلوار ضمن تقدیر از مدیریت آموزش و پرورش منطقه دلوار خاطرنشان کرد: شورای آموزش و پرورش دلوار با تلاش های شبانه روزی گروهی و جهادی بعنوان شورای نمونه مناطق استان برگزیده شده است.
ایشان افزودند: معیارهای این انتخاب نمرات نبوده و ماسعی کردیم در هر زمینه با تلاش همه اعضای شورای آموزش و پرورش به این رتبه دست یابیم.
وی تاکید نمودند:خیرین با استفاده از نهاد کمیته امداد امام خمینی (ره) و آموزش و پرورش دلوار نیازمندان را شناسایی یاری نمایند که در سال تحصیلی جدید هیچ دانش آموزی بدون لوازم آموزشی نباشد.
بخشدار دلوار ضمن قدر دانی از مردم و شوراهای اسلامی و اولیا دانش آموزان در امورات بهتر شدن فضای اموزشی بیان نمود:سنگر علم و دانش را در مدارس خوب نگهداری نمایید و از هیچ تلاش و کوششی جهت  ارتقا سطح علمی دریغ نکنید تا نیازمند کشور های بیگانه نباشیم.

گزارش تصویری:


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : دوشنبه 1 مهر ماه 1398
  • 108 بازدید
  • 0 نظر