خوش آمدید

نظر پرآور برای استفاده از بخشداران و معاونین فرمانداران

موضوعات : سیاسی

نظر پرآور برای استفاده از بخشداران و معاونین فرمانداران


بوشهرنیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: نیروهای بومی متخصص و جوان برای بخشداری‌ها و معاونین فرماندار استفاده شوند.

به گزارش "بوشهرنیوز" به نقل از مهر، محمدحسن پرآور ظهر چهارشنبه در نشست با فرمانداران استان بوشهر اظهار داشت: یکی از مهمترین کارها برای توسعه و پیشرفت انتخاب مدیران توانمند و کارآمد است که استاندار بوشهر نیز تاکید بسیار زیادی بر این موضوع دارد.

وی با اشاره به انتخاب مدیران و انتصاب به دور از مسائل حاشیه‌ای، تصریح کرد: فرمانداران نیز باید در انتخاب معاونین و بخشداران دقت لازم را داشته باشند و مسائل حاشیه‌ای دراین زمینه ایجاد نشود و از نیروهای توانمند بومی و جوان بیشتر استفاده شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر اینکه فرمانداران پیش از اعلام کتبی معاونان و بخشداران جدید گزینه های خود را به صورت شفاهی مطرح کنند، بیان داشت: تفویض اختیاری که برای صدور احکام بخشداران به استاندار شده کار ما را در این زمینه راحت تر کرده است.

لزوم امادگی همه شهرستان‌ها برای میزبانی از مسافران نوروزی

وی در بخش دیگری از سخنان خود به مسافرت‌های نوروزی اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: مسافرت‌های نوروز در حال اغاز است و مهمانان زیادی به استان بوشهرمی‌آیند و لازم است که برای میزبانی شایسته از انها آماده باشیم.

پرآور بر لزوم نظارت مستمر مسئولان بر اماکن اقامتی، کمپ‌ها، آتش‌نشانی‌ها، بیمارستان‌ها و کلانتری‌ها تاکید کرد و افزود: سال‌های گذشته مشکلاتی در زمینه عابربانک‌ها نیز وجود داشت که امیدواریم امسال شاهد این مشکلات نباشیم.

وی بر لزوم امادگی برای تامین سوخت در جایگاه‌ها نیز تاکید کرد و ادامه داد: امنیت نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و همه مسئولان باید در این زمینه کوشا باشند.


  • 893 بازدید
  • 0 نظر