خوش آمدید
خبر ساحلی

نشست و بررسی مشکلات و ساماندهی قایقهای بدون مجوز

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: بدون وسایل ایمنی خروج لنجها و قایقهای صیادی اکیدا ممنوع و با متخلفین برخورد جدی صورت میگیرد.

بخشدار دلوار در نشست ساماندهی قایقهای بدون مجوز ضمن تاکید بر رفع مشکل اشتغال بخصوص توجه به  اشتغال سنتی مردم این بخش گفت:با صیادانی که  قوانین صیادی را رعایت میکنند همکاری و با متخلفین برخورد قاطع توسط دستگاه های مربوطه انجام خواهد گرفت.
بخشدار دلوار با توجه به فرهنگ غنی  و دیرینه مردم این دیار افزود:برای جلوگیری از خطرات و اتفاقات دریانوردی و صیادی ،آموزش و فرهنگ سازی در این زمینه  توسط فرماندهی سپاه پایگاه دریایی شهیدرئیسعلی دلواری  بندر عامری و دهیاران و شوراهای اسلامی برای ملوانان این منطقه انجام خواهد گرفت.
ایشان تاکید نمودند: از هرگونه صید مخرب و حادثه ساز جلوگیری و در صورت مشاهده برخورد جدی انجام خواهد گرفت.
ایشان با اشاره به ساماندهی ملوانان و قایقهای بدون مجوز بیان نمود: با توجه به اینکه برنامه ساماندهی و شناسنامه دار کردن قایقهای بدون مجوز در استان در حال انجام است تقاضا داریم که این برنامه با اضافه نمودن  یک تیم کارشانسی ویژه بخش دلوار  جهت شناسایی این قایقها توسط اموربندری با همکاری شیلات، دریابانی دلوار و شهید قاسم سلیمانی بندر عامری در بخش دلوار هر چه سریع تر آغاز گردد تا در اولین قدم وضعیت قایقها و تعداد آنها مشخص و در ادامه نیز برای مجوزهای دیگر اقدامات لازم صورت گیرد.

گزارش تصویری:

کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 597 بازدید
  • 0 نظر