خوش آمدید

نشست هماهنگی برگزاری مراسم تشییع شهید پویانفر در بخشداری دلوار برگزار شد

حسن درویشی بخشدار دلوار:

مراسم تشییع پیکر پاک شهید مصطفی پویانفر با همدردی و رعایت پروتکل های بهداشتی در روستای چاهتلخ جنوبی بخش دلوار بعد از ورود شهدا به استان بوشهر اطلاع رسانی و برگزار خواهد شد.


به گزارش خبر ساحلی ،نشست هماهنگی برگزاری مراسم تشییع شهید پویانفر با حضور بخشدار و امام جمعه دلوار ،خانواده شهید،نماینده شهرداری دلوار،فرماندهی سپاه و نیروی انتظامی دلوار ،رئیس بنیاد شهید تنگستان،سرپرست شبکه بهداشت و درمان دلوار، دهیار و شورای اسلامی چاهتلخ جنوبی و دهیاران روستاهای همجوار در بخشداری دلوار برگزار شد.

بخشدار دلوار در این نشست ضمن تسلیت به خانواده های شهدای حادثه ناوچه کنارک بیان نمود:با تمام  وجود به پاسداشت دلاوریهای این شهدا بزرگوار ،بخش دلوار آماده استقبال و بدرقه شهید سرافراز مصطفی پویانفر در روز تشییع در روستای چاهتلخ جنوبی خواهد بود.

ایشان بیان نمودند: شهرداری و دهیاران بخش دلوار  با نصب بنر و اطلاع رسانی در فضای مجازی مقام این شهید بزرگوار را گرامی دارند.

حجت الاسلام والمسلمین زاهددوست امام جمعه دلوار در این نشست با تسلیت به خانواده معظم این شهدا افزودند:خدمتگذاری در راه شهدا وظیفه همه مردم است.

ایشان با توجه به جایگاه خانواده شهدا بیان نمود:حرمت و جایگاه خانواده های شهدا توسط همه مردم و مسئولین حفظ شود.

امام جمعه دلوار بیان نمودند: مراسم این  شهید بزرگوار مصطفی پویانفر که با مظلومیت در راه امنیت جامعه و نظام مقدس جمهوری اسلامی به درجه رفیع شهادت نائل آمده با توجه به مسائل بهداشتی، در خور شان و با شکوه برگزار شود.

گزارش تصویری:


  • 409 بازدید
  • 0 نظر