خوش آمدید

نشست خبری مدیر شبکه بهداشت و درمان تنگستان با اصحاب رسانه

مقدس مدیر شبکه بهداشت و درمان تنگستان:

اصحاب رسانه بعنوان یار و همیار مردم در حوزه سلامت با دقت اخبار را مخابره نمایند.


به گزارش خبر ساحلی ، نشست خبری به مناسبت هفته سلامت توسط مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان با اصحاب رسانه در محل جلسات این اداره برگزار شد.

ایشان ضمن تبریک این هفته و اعیاد شعبانیه گفت: شعار امسال شبکه بهداشت و درمان کشور پوشش همگانی سلامت برای همه در همه جا است.

وی در حوزه خانه های بهداشت شهرستان بیان نمود : در شهرستان تنگستان روستاهای با جمعیت بالای 400 نفر خانه بهداشت جهت خدمت به مردم روستایی را دارند.

مقدس عدالت را هدف اصلی شبکه بهداشت و درمان دانست و گفت: خدمات شبکه بهداشت و درمان برا هر فرد عادلانه و بموقع بوده که اصحاب رسانه میتواند با انعکاس نیازمندیهای مردم به این امر ارتقاء دهند.

ایشان خاطرنشان کرد: مرگ و میرها و مریضی ها با وجود خانه های بهداشت و همکاری مردم کاهش یافته ولی متاسفانه مصرف بیش از حد دخانیات باعث بیماری قلبی و عروقی بوده که در سال گذشته 51 در صد مرگ و میرها را بخود اختصاص داده است.

مدیر این مجموعه آگاه سازی مردم به حوزه جامع بهداشت و سلامت وظیفه همه اقشار جامعه دانست و گفت:مردم آگاهی کامل را در مورد فروشندگان دوره گرد فاقد کارت سلامت و نگهداری دام در منازل بیشترین عامل انتقال بیماری جدی در شهرستان بوده است.

در ادامه افزودند ، شبکه بهداشت و درمان در هرساعت از شبانه روز با شماره تلفن190 پاسخگو گزارشات و شکایات مردم خواهد بود.

وی درمورد خدمات درمانی در بخش دلوار بیان نمود:امکان متخصص در درمانگاه دلوار وجود نخواهد داشت اما درمانگاه بوالخیر ارتقاع خواهد یافت و 24 ساعته در خدمت این مردم خواهد بود.

مدیراین شبکه خاطرنشان کرد ،رادیولوژی درمانگاه دلوار بزودی راه اندازی خواهد شد.

درپایان مقدس بیان نمود ،فاضلاب بوشهردر حوزه شهرستان تنگستان باعث نا رضایتی مردم شده است که محیط زیست استان و شهرستان پیگیرو جواب گوی مردم حوزه شمالی بخش دلوار باشند.


  • 707 بازدید
  • 0 نظر