خوش آمدید

نشست بخشدار با دهیاران بخش دلوار

حسن درویشی بخشدار دلوار:

تکریم خانواده های ارجمند شهدا ،ایثارگران ،جانبازان و رزمندگان کهالگوی شجاعت و استقامت هستند و جز ارکان  اصلی نظام و از چهره های ماندگار و درخشان تاریخ کشور ما محسوب می شوند امری واجب است.


به گزارش خبر ساحلی، نشست بخشدار با دهیاران بخش دلوار با حضور ریاست آموزش و پرورش ،فرماندهی سپاه امام حسین ع دلوار و مدیر هلال احمر شهرستان تنگستان در بخشداری دلوار برگزار شد.

بخشدار دلوار ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت:دهیاران بخش دلوار تجلیل و مراسمات ویژه هفته مقدس را در شان خانواده های شهداایثارگران و جانبازان در روستاهای خود برگزار نمایند.

ایشان افزودند:یادواره شهدا توسط سپاه امام حسین ع  دلوار در بوالخیر برگزار و دهیاران حوزه دهستان بوالخیر با پایگاه جوادالئمه همکاری لازم را در جهت باشکوه برگزار شدن این مراسم داشته باشند.

بخشدار دلوار با تبریک آغاز سال جدید تحصیلی گفت:اهداف اصلی مردم بخصوص خیرین در قبال فرزندان دانش آموز و آینده جامعه و نظام جمهوری اسلامی در امر ایجاد فضای مناسب آموزش ستودنی و جای تقدیر دارد.

وی بیان نمود:ایجاد فضایی مناسب و سطح آموزش خوب در مدارس بخش دلوار با همکاری دهیاران باعث شده که در چند سال اخیر رتبه های برتر حوزه های مختلف در آموزش و پرورش استان نصیب آموزش و پرورش منطقه دلوار شود.

وی با توجه مشکلات حوزه آب در بخش دلوارگفت:با پیگیریهای استاندار ،فرماندار تنگستان وهمراهی نماینده مردم در مجلس و تلاش شش ماهه شبانه روزی مدیران آب شهرستان تننگستان با همکاری شوراهها و دهیاران بخش برخی از مشکلات حوزه آب رسانی در بخش دلوار حل شده است  و از همه مسئولان مربوطه تقدیر مینمائیم.

بخشدار دلوار گفت:امسال با توجه به شرایط بیماریی کرونا صداوسیمای مرکز بوشهر توانست پوشش خوبی را ویژه روز شهادت سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری را داشته باشد که از مدیر این مجموعه تشکر مینمائیم.

بخشدار دلوار در پایان بیان نمود: دهیاران گزارشات مربوط به مدیریت بحران، مشکلات روستا و تخلفات در حوزه های ساخت و ساز غیر مجاز را گزارش نمایند.

از دهیاران توسط بخشدار و ریاست آموزش و پرورش دلوار تقدیر بعمل آمد.

گزارش تصویری:


  • 322 بازدید
  • 0 نظر