خوش آمدید

نشست انجمن کتابخانه های دلوار

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *فرهنگ کتابخوانی باعث رونق ،پیشرفت و توسعه تمامی حوزها خواهد بود و انسان را از آسیب های اجتماعی مصون می‌دارد.*

نشست انجمن کتابخوانه دلوار با حضور اعضای انجمن کتابخانه دلوار به ریاست بخشدا در بخشداری دلوار برگزار شد.

بخشدار دلوار ضمن تبریک به اهالی محترم روستای گورک سادات در برتری در معرفی روستای دوستدار کتاب در کشور گفت: این برتری حاصل زحمات چندساله بوده است.

ایشان افزودند: با وجود 40 روستا و یک شهر در بخش دلوار و بخصوص پراکندگی روستاها،3 کتابخانه نیاز و دسترسی مردم را به کتابخانه محدود نموده که با پیگیریهای فرماندار محترم تنگستان زیرساختهای مناسب در بخش دلوار توسعه خواهد یافت.

بخشدار دلوار امر کتابخوانی را در توسعه و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی یک امر مهم دانست و گفت:برای دسترسی مردم روستاها از تمامی فضاهای مناسب در مساجد در تمام روستاها برای تجهیز کتاب و کتابخانه استفاده خواهیم نمود.

وی در ادامه تاکید نمودند: کتابخانه ها با اطلاع رسانی صحیح و سریع گزارش، نحوه عملکرد و ارائه خدمات را به مردم اعلام نمایند.

عالی پور در ادامه بیان نمود:آموزش و پرورش منطقه دلوار با برنامه ریزی ،حضور دانش آموزان مدارس را در امر کتابخوانی و حضور در کتابخانه پر رنگ نمایند.

در پایان افزودند: از تمامی ظرفیتها و فرصتها در امر تکمیل و بهتر شدن فضای کتابخانه در روستاها و شهر دلوار استفاده خواهیم نمود.

کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 190 بازدید
  • 0 نظر