خوش آمدید

نرم افزار موبایلی شیپور رونمایی شد

نرم افزار موبایلی شیپور رونمایی شد


نرم افزار موبایلی "دادوستد آنلاین" شیپور برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس به صورت رسمی رونمایی شد.

به گزارش دریچه فناوری اطلاعات؛ "رضا اربابیان" مدیرعامل شرکت "نت تجارت اهورا" طی مراسمی با حضور اصحاب رسانه اولین نرم افزار موبایلی شیپور را برای تمامی کاربران دیجیتالی رونمایی کرد.
وی در ابتدای سخنرانی خود با اشاره به فعالیت شرکت شیپور در زمینه خرید و فروش آنلاین و سهولت دادوستد کاربران در فضای مجازی گفت: کاربران دیجیتالی حوزه ‌آی‌تی با درج آگهی‌ می‌توانند به صورت رایگان در این نرم افزار محصول خود را بفروشند یا به جست و جوی کالای مورد نظر خود در گروه های کالایی مختلف بپردازند.اربابیان افزود: در بازار آشفته دیجیتال، خرید و فروش و آگهی آنلاین سایت شیپور کمک شایانی به کاربران کرده، چرا که در این سایت دلال‌ها حذف شدند‌ و افراد می‌توانند به صورت مستقیم بدون واسطه‌ها به خرید و فروش بپردازند.
وی با اشاره به خریدوفروش و عمر طولانی آگهی های آنلاین گفت: نیازمندی‏های چاپی کوتاه مدت هستند و همچنین ارتباط با فروشنده از طریق تلفن صورت می ‎گیرد و آگهی نیز به شکل متنی خواهد بود اما با استفاده از این نرم افزار می توان به صورت مستقیم و باقرار دادن عکس و تمامی مشخصات به راحتی کالای مورد نظر را به معرض فروش و یا جست و جو گذاشت.
از مزایای نرم افزار موبایلی شیپور می توان به دسترسی راحت کاربران به درج آگهی, دسته بندی متنوع گره های طبقه بندی , جست و جوی پیشرفته و فضای کاربری راحت اشاره کرد.


این نرم افزار که مختص آندروید و سیستم عامل ios است و میتوانید آن را از اینجادانلود کنید.


  • 4115 بازدید
  • 1093 نظر