خوش آمدید

معاون استاندار بوشهر خبر داد: افزایش نرخ کرایه تاکسی با تصویب وزارت کشور

معاون استاندار بوشهر خبر داد: افزایش نرخ کرایه تاکسی با تصویب وزارت کشور

افزایش نرخ کرایه تاکسی توسط وزرات کشور و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور صورت می‌گیرد و این افزایش 25 درصد خواهد بود.

معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: افزایش نرخ کرایه تاکسی توسط وزرات کشور و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور صورت می‌گیرد و این افزایش 25 درصد خواهد بود.


به گزارش  ساحلی، شاپور رستمی در گردهمایی مشترک شهرداران شهرهای استان بوشهر با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام اقتصاد و فرهنگ بیان داشت: شهرداران باید در اجرای پروژه‌ها با صرفه‌جویی مناسب موضوع اقتصادی پروژه‌ها را به نحو مطلوبی دنبال کنند.

معاون عمرانی استاندار بوشهر با تاکید بر تغییر رویه مالی شهرداری‌ها بیان داشت: اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها تاثیراتی را بر شهرداری‌ها خواهد گذاشت و شهرداران باید با تدبیر مناسب این تاثیرات را به حداقل برسانند تا تاثیر آن بر زندگی شهروندان کمتر شود.

http://pgnews.ir/UltimateEditorInclude/UserFiles/000/1%20%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4/30.jpg

وی در ارتباط با افزایش نرخ تاکسی‌های درون‌شهری خاطرنشان کرد: افزایش نرخ کرایه تاکسی توسط وزرات کشور و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور صورت می‌گیرد و این افزایش 25 درصد خواهد بود.

معاون عمرانی استاندار بوشهر بیان داشت: افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها به هر میزان که کمتر باشد تاثیر آن بر سایر خدماتی که به شهروندان ارائه می‌شود، کمتر خواهد بود.

رستمی تصریح کرد: با توجه به پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی، شهرداری باید موضوع صرفه‌جویی در منابع و آب و استفاده از شیوه‌های صحیح آبیاری نظیر آبیاری تحت فشار موضوع صرفه‌جویی آب را جدی بگیرد.

معاون عمرانی استاندار بوشهر ادامه داد: شهرداری برای شکایت‌هایی که علیه آنها و خواسته‌های شهروندان صورت می‌گیرد می‌توانند با استفاده از وکلای لایق و شایسته از حق مردم در برابر سودجویان دفاع کنند.

وی با اشاره به سه بخش تامین اعتبار شهرداری‌ها برای اجرای پروژه‌های عمرانی بیان داشت: شهرداری‌ها باید با مدیریت اعتباراتی که از سه بخش بودجه مصوب سال 92، ارزش افزوده و آلایندگی و تملک دارایی‌ها حاصل می‌کنند اجرای پروژه‌ها را به نحوی شایسته به سرانجام برسانند.

رستمی یادآور شد: شهرداری‌ها اجرای پروژه‌های 70 درصد ساخته شده را در اولویت کاری خود قرار دهند تا قبل از پایان سال‌جاری شاهد افتتاح این پروژه‌ها و به ویژه دو پروژه شاخص شهرها باشیم.وی در ارتباط با اجرای پروژه‌ها توسط شهرداری‌ها بیان داشت: شهرداری‌ها در اجرای پروژه‌ها می‌توانند با ایجاد تعامل با سایر دستگاه‌ها از ماشین‌آلات آنها استفاده کنند.

معاون عمرانی استانداری بوشهر خاطرنشان کرد: شهرداران شهرهای ساحلی باید از نقاط ساحلی امکان استفاده عمومی از ساحل را برای شهروندان فراهم کنند و رعایت اصول ساحل‌سازی نیز داشته باشند.

رستمی با اشاره به اجرای کلنگ‌زنی احداث فاز اول کانال دفع آبهای سطحی در تنگ‌ها بیان کرد: با توافقات صورت گرفته شعاع پنج کیلومتری نیروگاه اتمی درخت‌کاری خواهد شد.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : سه شنبه 16 ارديبهشت ماه 1393
  • 616 بازدید
  • 0 نظر