خوش آمدید

معارفه فرماندار دیر با حضور استاندار بوشهر انجام گرفت

موضوعات : سیاسی

در این آیینی با حضور استاندار بوشهر، کریم علی حسنی به عنوان فرماندار جدید شهرستان معرفی و از خدمات حمزه اعتماد فرماندار سابق قدردانی شد.

به گزارش خبرساحلی،عبدالکریم گراوند در جلسه شورای اداری شهرستان دیر همه گروه‌‌های سیاسی را به وحدت و همدلی فراخواند و اظهار داشت: ما در گیر جنگ اقتصادی تمام عیار با دشمن و آمریکا هستیم و باید اتحاد و وحدت سرلوحه کار همگان قرار بگیرد.

وی، بندر دیر را یکی از شهرستان‌های پر ظرفیت خواند و افزود: باید از این ظرفیت‌ها در راستای توسعه زیرساخت‌ها عمرانی بر اساس مطالبات مردم استفاده کرد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه شهرستان دیر دارای نیروهای توانمند و ظرفیت مطلوب نیروی انسانی است گفت: از این ظرفیت در بخش پست‌های مدیریتی استفاده می‌شود.

گراوند با تاکید بر توجه به ظرفیت‌های اشتغال‌زایی و کاهش نرخ بیکاری تصریح کرد: طرح‌های اشتغال‌زایی در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد و در این راستا سند اشتغال استان بر اساس ظرفیت‌های هر منطقه تهیه و تدوین شده است.

وی، تغییر فرمانداران را امری طبیعی دانست و تصریح کرد: این تغییر سبب پوپایی و بالندگی شهرستان‌ها می‌شود.

استاندار بوشهر پاک دستی و رعایت اخلاق اسلامی را یکی از شاخص‌های اصلی در انتخاب و انتصاب فرمانداران و سایر مسئولان دستگاه‌های اجرایی دانست و تاکید کرد: در انتصابات مدیران و فرمانداران تا به حجت شرعی نرسیدم اقدامی صورت نمی‌گیرد.

گراوند تکمیل پروژه‌های نیمه تمام را در اولویت برنامه فرمانداران دانست و افزود: شهرستان دیر  از ظرفیت مهمی در حوزه اقتصاد، گردشگری، تجارت، صنعت و کشاورزی برخوردار است که باید با تکمیل پروژه‌های نیمه تمام از جمله جاده وفاق که در توسعه گردشگری دریایی نقش مهمی دارد زمینه بیش از پیش رونق اقتصادی و معیشتی در بندر دیر فراهم شود.

در این آیین کریم علی حسنی به عنوان فرماندار جدید شهرستان معرفی و از خدمات حمزه اعتماد فرماندار سابق قدردانی شد.

گزارش تصویری:


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : پنجشنبه 1 آذر ماه 1397
  • 173 بازدید
  • 0 نظر