خوش آمدید

مشکلات حوزه برق دلوار مرتفع شود

حسن درویشی بخشدار دلوار:

با توجه به توسعه تجاری در شهر و بخش دلوار و تاسیس مجتمع های تجاری، دلوار نیازمند همکاری در توسعه برق است.


به گزارش خبرساحلی، نشست بخشدار و شهردار و نمایندگان مجتمع های تجاری دلوار با موضوع رفع مشکلات حوزه خدمات رسانی و توسعه شبکه انتقال برق با مدیر عامل و معاونت برق استان در مدیریت برق استان برگذار شد.

بخشدار دلوار ضمن تشکر از زحمات و خدمات برق استان ،شهرستان و بخش دلوار گفت: تابستان سال جاری با توجه با افت ولتاژ زیاد برق با تلاش پرسنل اداره برق شهرستان کمترین مشکلات در حوزه برق  بخش داشته ایم.

ایشان بیان نمودند:  توسعه و برطرف نمودن مشکلات برق در حوزه مرکزی بخش دلوار نیازمند تسریع درعملیات پروژه ایستگاه توزیع برق پست جائینک است.

بخشدار دلوار در مورد افت ولتاژ در برخی از روستاهای بخش و شهر دلوار گفت: با خط انتقال برق فشار متوسط از حوزه عالیشهر و گورکات تا روستای دهنو تا حدودی افت ولتاژ در مرکز بخش دلوار برطرف خواهد شد.

 خیری شهردار دلوار در این نشست عملکرد و همکاری اداره برق دلوار را مطلوب دانست گفت: توسعه شهر دلوار در گرو برطرف نمودن مشکلات و توسعه زیرساختهای برق خواهد بود.

ایشان و بیان نمود: مشکلات سرمایه گذاران در حوزه ساخت و فروش واحدهای مجتمع های تجاری با تخصیص انشعاب و نصب کنتورهای برق بر طرف خواهد شد.


آقای مذکور مدیر عامل برق استان در این نشست گفت:هدف ما و همه مسئولین با افتخار خدمت به مردم خواهد بود.

وی افزود،با زحمات و از خود گذشتگی تمامی همکاران ما دو تا تابستان سخت در برخی جاها با مقداری کیفیت کمتر را پشت سر گذاشتیم و از مردم بخاطر صبر و کنترل مصرف برق تشکر می نمائیم.

آقای مذکور بیان نمود:جالش کلی برق استان با توجه به بیشترین دریافتی یارانه ما یک شرکت زیانده هستیم.

وی گفت:235میلیارد تومان انباشت اعتبار به اندازه مصرف یک سال برق در استان داریم.

مدیرعامل برق استان با توجه به مشکلات و افت ولتاژ برق در بخش دلوار گفت:با تلاش در تسریع روند پروژه ایستگاه برق جائینک فروردین ماه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید ومشکلات و افت ولتاژ برق در بخش دلوار حل خواهد شد.

ایشان برای افت ولتاژ تا زمان بهره برداری این ایستگاه در بخش دلوار گفت: با پایان پروژه انتقال برق از حوزه عالیشهر مشکلات برق دلوار به صورت موقت حل خواهد شد.

وی افزود،مدیران مجتمع های تجاری شهر دلوار با درخواست و طی نمودن روند کارهای اداری، واگزاری انشعاب توسط اداره برق شهرستان تنگستان تسریع می شود.

گزارش تصویری:


  • 1282 بازدید
  • 0 نظر