خوش آمدید

مسئولان هنوز نتوانستند دغدغه‌های رهبری در حوزه فرهنگ را برطرف کنند

معاون حزب موتلفه اسلامی بوشهر:
معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر گفت: دغدغه‌های رهبری در گذشته نیز در زمینه فرهنگ اصیل اسلامی وجود داشته است که هنوز مسئولان نتوانسته‌اند در کشور اسلامی ما این دغدغه را برطرف کنند.

محمود خدری  در جلسه شورای معاونین حزب مؤتلفه اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: مقوله فرهنگ که امسال توسط مقام معظم رهبری شعار سال معرفی شده است همیشه جزء دغدغه‌های دین مبین اسلام بوده و هست.

وی افزود: دغدغه‌های رهبری در گذشته نیز در زمینه فرهنگ اصیل اسلامی وجود داشته است که هنوز مسئولان نتوانسته‌اند در کشور اسلامی ما این دغدغه را برطرف کنند لذا معظم له امسال فرهنگ را جزء اصلی شعار سال قرار داده است.

معاون حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: دوری مسلمانان از فرهنگ ناب محمدی و بی‌بصیرتی در اسلام موجب حوادث تکان‌دهنده‌ای چون اندلس شد و این بی‌بصیرتی فرهنگی مسلمانان بود که به دنبال آن غفلت اخلاقی، سیاسی و نظامی نیز به دنبال آورد و آن نتیجه شوم تحقق یافت.

خدری بیان داشت: واقعیت تلخ و جانکاه، ناتوی فرهنگی، عقیدتی، نظامی و اجتماعی از سوی دشمنان با استفاده از غفلت و بی‌بصیرتی مسلمانان حادثه شوم اندلس را رقم زد بنابراین بر همه ما و مردم و خصوصاً مسئولان استان است که سال فرهنگ را جدی بگیرند و خطوط قرمز اسلام را در مقوله فرهنگ رعایت کنیم تا دیگر شاهد مسائلی نباشیم که در پایان سال 92 در استان ولایت‌مدار و مذهبی ما با آن پیشینه فرهنگی طولانی اتفاق افتاد چرا که همه ما در مقابل اسلام، انقلاب و خون شهیدان مسئولیم.

وی افزود: مردم نیز باید مسئولان را در بخش فرهنگ کمک کنند چرا که فرهنگ باید جزء ضروریات زندگی ما باشد و هر وقت از فرهنگ اصیل اسلامی دور شدیم مشکلات به سراغمان آمده است.

این فعال سیاسی در پایان گفت: قدم‌های بسیار خوبی از طرف بزرگان اصولگرا در کشور جهت وحدت و همدلی در بین نیروهای ارزشی و اصولگرا برداشته شده است که امیدواریم در انتخابات آینده ثمره آن را شاهد باشیم، اصولگرایان در طول هشت سال دولت‌های نهم و دهم خدمت‌های بسیار زیادی انجام دادند که مردم قدردان نیز آنها را فراموش نکرده و نخواهند کرد.

خدری گفت: تمام همت و برنامه سیاسی حزب مؤتلفه در استان ایجاد هماهنگی و همدلی بین نیروهای اصولگرا در استان است تا بتوانیم در سایه همدلی و وحدت، زمینه بازگشت خدمت دوباره اصولگرایان را در کشور و استان فراهم کنیم.

معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی بوشهر اضافه کرد: امروز این بستر وحدت و همدلی به‌خوبی هم در کشور و هم در استان فراهم است و بر همه نیروهای ارزشی و انقلابی فرض است که این وحدت و همدلی را جهت تحقق ارزش‌های اسلامی یاری دهند.

وی گفت:  چرا که اصولگرایان به عنوان اصیل‌ترین و بزرگ‌ترین جریان سیاسی کشور جریانی است که از نظر ایدئولوژیک ریشه در اسلام ناب‌ محمدی(ص) یعنی تشیع دارد که پس از ورود به ایران، روح تشنه اقشار مختلف جامعه را سیراب کرده است.

خدری یادآور شد: این جریان به عنوان بزرگ‌ترین جریان سیاسی کشور به دنبال حفظ و دفاع از ارزش‌های اصیل اسلام و انقلاب بوده و ان‌شاءالله می‌رود تا زمینه را برای تحقق دولت عدالت‌محور امام عصر(عج) فراهم کند.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 31 فروردين ماه 1393
  • 767 بازدید
  • 0 نظر