خوش آمدید

مرزنشینان غیور بخش دلوار ، بهترین حافظان مرزهای کشور هستند

غلامی زاده معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری تنگستان:

در چارچوب قانون از معیشت مرزنشینان بخش دلوار در حوزه کالای همراه ملوانی حمایت ولی با  متخلفان نیز برخورد قاطع صورت می پذیرد.


به گزارش خبر ساحلی،نشست هم اندیشی امنیت دریانوردی با حضور اعضای شورای تامین و تعاونی لنج داران بخش دلوار به ریاست معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری تنگستان در بخشداری دلوار برگزار شد.
 
غلامی زاده معاون فرماندار تنگستان با توجه به فرصت طلبی برخی افراد سود جو گفت: فعالیت برخی افراد سود جو در حوزه واردات کالای قاچاق باعث نگرانی مردم بخش دلوار شده و معیشت این عزیزان را دچار مشکلاتی نموده است.
ایشان با توجه به سابقه درخشان مردمان متدین بخش دلوار در طول تاریخ، بیان نمود: مردم و لنجداران بخش دلوار از معدود افرادی که دست به ورود کالاهای ممنوعه می زنند ، انزجار دارند.
وی خاطر نشان کرد: در چارچوب قانون از معیشت مرزنشینان بخش دلوار در حوزه کالای همراه ملوانی حمایت ولی با  متخلفان نیز برخورد قاطع صورت می پذیرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری در خصوص ورود پیش ساز مواد مخدر صنعتی هشدار داد و افزودند: مواد مخدر صنعتی به واسطه خطرات و تخریب های شدیدی که دارند در اولویت برخورد توسط شورای مبارزه با مواد مخدر می باشند و لنجداران باید در خصوص ورود  پیش ساز مواد مخدر صنعتی هوشیاری و دقت نظر کافی داشته باشند تا در دام سوداگران مرگ نیافتند.
ایشان خاطر نشان کرد: توقع میرود مردمان دلیر این دیار با هوشیاری کامل موارد مشکوک را گزارش و از مرزهای دریایی کشور پاسپانی نمایند.
وی افزودند:   خط قرمزما کالاهای ممنوعه و کالاهای سلامت محور است و ضمن اینکه از لنجداران می خواهیم از ورود کالاهای سلامت محور بویژه لوازم بهداشتی و آرایشی خودداری نمایند ، از گمرکات نیز انتظار داریم اجازه ورود غیر قانونی هیچ گونه کالای بهداشتی و آرایشی را ندهند.
غلامی زاده در حوزه انبارهای نگهداری کالاها گفت: برای نگهداری و انتقال قانونی کالاها ، نیاز است انبارها ساماندهی و ثبت قانونی شوند و از انبارداران می خواهیم تا با توجه به اخذ کد عمومی برای کالاها در ثبت انبارهای خود در سامانه پیش بینی شده ، تسریع نمایند.

گزارش تصویری:


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : چهارشنبه 1 آبان ماه 1398
  • 125 بازدید
  • 0 نظر