خوش آمدید

مراسم تکریم و معارفه مدیر جدید نمایندگی فرهنگ و ارشاد دلوار

درویشی بخشدار دلوار؛
 هنرمندان بخش دلوار در حوزه فرهنگ و هنر به واسطه جغرافیا و تاریخ غنی این دیار همیشه افتخار آفرین بوده اند.


به گزارش خبرساحلی، مراسم تکریم و معارفه مدیریت نمایندگی فرهنگ و ارشاد دلوار با حضور معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد استان و برخی از هنرمندان به ریاست بخشدار  در بخشداری دلوار برگزارشد.
بخشدار دلوار در این نشست ضمن تقدیر از زحمات مدیرت سابق این اداره گفت: هنرمندان بخش دلوار در حوزه فرهنگ و هنر به واسطه جغرافیا و تاریخ غنی این دیار زبانزد جامعه ملی و بین الملل همیشه نقش آفرینی و باعث افتخار بوده‌اند.
ایشان بیان نمود: ورشکستگی در هنر چیزی جز حذف علاقه مندی شخصی در این حوزه نخواهد بود.
وی با توجه به ایثار هنرمندان در بخش دلوار افزود:تلاش هنرمندان با توجه به زیرساختهای کم در بخش هیچ وقت نا امید نشده و جامعه هنری را زنده نگه داشته‌اند.


وی با توجه به همراهی وتلاشهای مدیریت سابق فرهنگ و ارشاد دلوار گفت:زحمات مدیر سابق این اداره در امر ارتقاع سطح کیفی فرهنگ هنر ستودنی است.
تیم خبری خبر ساحلی به نمایندگی از هنرمندان بخش دلوار از زحمات سرکار خلیلی تقدیر و برای سرکار خانم بوالخیر در این پست آرزوی موفقیت میکند.


زندویان معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاداستان گفت: هنرمندان و فرهنگیان بخش دلوار با توجه به سابقه درخشان همیشه زبانزد و پیشرو در حوزه های فرهنگی هنری  باعث افتخار در سطح استان و ملی هستند.
ایشان افزودند:مدیر سابق فرهنگ و ارشاد دلوار  در امر ارتقا سطح حوزهای هنری با کوشا بوده و در جهت ارتقا اهداف این حوزه از هیچ کوششی دریغ نکرده است.
ایشان افزودند :مدیریت جدید با سابقه ۱۶ ساله و توانایی در تمامی حوزه های هنری و فرهنگی وظیفه خود را در همکاری با هنرمندان و ارتقا سطح این مجموعه آغاز و بکار خواهند برد.

گزارش تصویری:


  • 990 بازدید
  • 0 نظر