خوش آمدید

مراسمات شادی اهلبیت همانند عزاداری آنان پرشور برگزار شود

حجت الاسلام والمسلمین زاهددوست امام جمعه دلوار:

همان‌طوری‌که ما در شهادت ائمه(ع) به برگزاری مراسمات عزاداری می‌پردازیم در اعیاد آن بزرگواران نیز به شادی بپردازیم و به نوعی در عزای آنها عزادار و در شادی آنها شاد باشیم.


به گزارش خبرساحلی،حجت‌الاسلام علی زاهددوست امروز در خطبه‌های نمازجمعه دلوار اظهار داشت: ماه رمضان فرصت خوبی برای صله‌رحم و احسان به  افراد بی‌سرپرست ، ایتام و  نیازمندان است .

امام جمعه دلوار با تبریک میلاد امام حسن مجتبی(ع) افزود:برگزاری مراسمات جشن در اعیاد خاندان عصمت و طهارت (ع) و حضرت امام حسن مجتبی (ع) نقش بسیار مهمی در معرفی سیره این بزرگواران به مردم و جوانان دارد.

وی بیان داشت: امیدوارم مساجد و مکان‌های برگزاری مراسمات شب‌های ماه مبارک رمضان تبدیل به برگزاری جشن و سرور ولادت باسعادت آن حضرت گردد و همان‌طوری‌که ما در شهادت ائمه(ع) به برگزاری مراسمات عزاداری می‌پردازیم در اعیاد آن بزرگواران نیز به شادی بپردازیم و به نوعی در عزای آنها عزادار و در شادی آنها شاد باشیم.

خطیب جمعه دلوار یادآور شد: افراد متمکن و برخوردار مالی به شکرانه نعمت‌هایی که خداوند به آنان عطا کرده در طرح اکرام کمیته امداد مشارکت کنند و هر آنچه در توان دارند را برای کمک به محرومان و مستضعفان جامعه بکار بگیرند.

وی گفت:  مسؤولان بدانند تنها راه و نسخه نجات‌بخش کشور از  شرایط فعلی اطاعت‌پذیری از فرمان ولی امر مسلمین و تمسک به ریسمان مستحکم ولایت فقیه است.

زاهددوست عنوان کرد: دیده‌بان بصیر انقلاب اسلامی مصلحت نظام اسلامی و ملت را در مقاومت شجاعانه در برابر دشمن می‌دانند و یقینا این نسخه، نسخه‌ نجات‌بخش ما خواهد بود.

وی تأکید کرد: افراد جاهل و  مرعوب و جریان خاصی در کشور، مردم را از سایه خیالى جنگ مى‌ترسانند و آدرس مذاکره و سازش مى‌دهند، اما رهبر انقلاب با قاطعیت فرمودند طبق شرایط و محاسبات فعلی  جنگى نخواهد شد بلکه برخورد، برخورد اراده‌هاست و اراده ملت ایران و نظام اسلامى قوى‌تر از دشمن است و به فضل الهى این بار هم پیروز خواهیم شد.

امام جمعه دلوار افزود: همان‌طور که حضرت آقا فرمودند اصلى‌ترین ابزار دشمنان ما هیاهو و تهدید است و کسى‌که با صداى بلند تهدید مى‌کند، قدرت و توانایى او به اندازه‌ آن صداى بلند نیست، فقط ضعف خود را در برابر ملت ایران و دنیا آشکار می‌کنند.

 وی گفت: مسؤولین و مدیران کشور باید برای مقابله با تحریم‌ها و اهداف پلید دشمنان توصیه‌های رهبر معظم انقلاب  در لزوم جدى‌تر شدن مدیریت‌ و برنامه‌ریزى‌ جهت مقابله با مشکلات اقتصادى ، حل مسائل و مشکلات اقتصادى و مدیریت شجاعانه، امیدوارانه، جهادى، همراه با اشراف میدانى بر مشکلات را به عنوان نقشه راه نصب‌العین خود قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد:  دستیابى انصارالله به انوع موشک‌هاى بالستیک و پهپادهاى مدرن  باعث تحیر عربستان و امارات شده و امنیت‌شان مورد تهدید جدى قرار گرفته است.

زاهددوست ابراز کرد: پیام  انصارالله با پهپادهاى خود به سعودی‌ها و حامیانش مانند امارات این است که از این به بعد  در پاسخ تجاوزات آنها کوبنده‌تر و شدیدتر وارد عمل خواهند شد.

وی عنوان کرد: فلج کردن تأسیسات نفتی عربستان که ادعاى مدیریت بازار جهانى نفت را دارد، نشان داد که عربستان قادر به تأمین امنیت انرژى خود نیست، لذا سعودی‌ها  اگر می‌خواهند تأسیسات نفتی و انرژی خود را از حمله پهبادها و موشک‌های بالستیک انصارالله نجات دهند باید دست از جنایت‌ها و کشتارهای بی‌رحمانه مردم یمن بردارند.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 28 ارديبهشت ماه 1398
  • 164 بازدید
  • 0 نظر