خوش آمدید

مدیر کالو مشاور آموزش و پرورش استان شد+تصویر

مدیر کالو مشاور آموزش و پرورش استان شد+تصویر


 

مشاور جوان آموزش و پرورش بوشهر منصوب شد+عکس

خبر ساحلی : اصغر حصیری مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر در حکمی عبدالمحمد شعرانی را به عنوان مشاور جوان اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر منصوب کرد .

 

خبر ساحلی : مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر در حکمی عبدالمحمد شعرانی را به عنوان مشاور جوان اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر منصوب کرد .

به گزارش خبر ساحلی : به نقل از روابط عمومی این اداره کل؛ اصغر حصیری در مراسم معارفه مشاور جوان اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر  گفت : سیاست دولت تدبیر و امید استفاده از نیروهای جوان و خلاقی چون عبدالمحمد شعرانی در پست های کلیدی و مهم است.

اصغر حصیری افزود : معلم دیروز مدرسه کالو از امروز پل ارتباطی میان معلمین و مدیر کل آموزش و پروش است و وی را مامور تشکیل بنیاد مدارس کوچک استان برای توسعه آموزشی و پرورشی در مدارس کوچک استان با استفاده از ظرفیت های دولتی و مردمی می نمایم.

وی اظهار داشت : تیم مدیریتی جدید اداره کل آموزش و پرورش استان، خود را خدمتگزار فرهنگیان می داند و  برای تعالی آموزش و پروش استان تلاش می کند.

مشاور جوان اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر نیزگفت :به دنبال نوآوری و ایجاد خلاقیت در حوزه کاری جدیدم خواهم بود .

عبدالمحمد شعرانی افزود : هیچ گاه گذشته خود را فراموش نخواهم کرد و یادم خواهد ماند که من عبدالمحمد شعرانی سرباز  معلم مدرسه کوچک کالو بوده ام و اگر موفقیتی داشته ام از لطف خدا و دعای مردم بوده است .

شایان ذکراست عناوینی چون نماینده مدیران مجتمع های آموزشی و پرورشی روستایی استان ، مشاور استاندار بوشهر ،مشاور فرماندار دیّر ،نفر اول برگزیده جشنواره جوان ایرانی ،دومین وبلاگ نویس برتر دنیا در مسابقه وبلاگ نویسی دویچه وله درکارنامه شعرانی به چشم می خورد.


  • 707 بازدید
  • 0 نظر