خوش آمدید

مدیر سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس،استعفا داد

یک منبع آگاه در گفتگو با اتحاد جنوب:

خبر ساحلی  از یک هفته پیش تا کنون بحث سپردن سمت مدیریت سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به یک نیروی غیربومی به نام علی وکیلی در رسانه های استان مطرح شده و گویا استاندار بوشهر نیز در سفر اخیر وزیر نفت به استان به شدت از حضور یک غیر بومی بر مسند این مدیریت ابراز نارضایتی کرده است. همچنین مردم و رسانه های استان نیز به شدت نگران و ناراضی از ...

خبر ساحلی ـ بتول سهراب پور: یک منبع آگاه در گفتگو با اتحاد جنوب از استعفای مدیر سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس خبر داد.

 

به گزارش خبر ساحلی ؛ ظهر امروز یک منبع موثق و مطلع گفت: مسعود نصوری حدودا یک هفته پیش از سمت خود در مدیریت سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس استعفا داده است.

 

وی که نخواست نامش منتشر شود افزود: نصوری استعفای خود را به مسئولین ذیربط تقدیم کرده اما هنوز پاسخ استعفای وی داده نشده است.

 

گفتنی است از یک هفته پیش تا کنون بحث سپردن سمت مدیریت سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به یک نیروی غیربومی به نام علی وکیلی در رسانه های استان مطرح شده و گویا استاندار بوشهر نیز در سفر اخیر وزیر نفت به استان به شدت از حضور یک غیر بومی بر مسند این مدیریت ابراز نارضایتی کرده است.

 

همچنین مردم و رسانه های استان نیز به شدت نگران و ناراضی از به دست گرفتن سکان مدیریت سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرزی پارس توسط یک غیر بومی هستند و مرتبا از مسئولین و نمایندگان استان خواسته اند که جلوی بروز چنین تغییر مدیریتی را بگیرند چون مدیریت این سازمان مهم را حق افراد توانمند بومی استان می دانند.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 13 ارديبهشت ماه 1393
  • 911 بازدید
  • 4 نظر