خوش آمدید
خبر ساحلی

فیلم رئیسعلی دلواری در بوشهر ساخته خواهد شد

حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر: *دلوار شناسنامه تاریخ مبارزه با استعمار در ایران است.*

نشست راهبردی اعضای ستاد برگزاری کنگره شهید رئیسعلی دلواری با نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز بوشهر برگزار شد.

امام جمعه محترم بوشهر در این نشست بیان داشتند: مرقد سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری به زودی و قبل از سال جدید در وادی السلام نجف در خور شان این بزرگمرد رونمایی خواهد شد.

ایشان با توجه به جایگاه و دلاورمردی شهید رئیسعلی دلواری افزودند: با پیگیریهای انجام شده بنیاد بین المللی رئیسعلی دلواری به زودی دائر خواهد شد.

وی تاریخ دلوار را غنی از رشادت و دلاورمردی دانست و گفت: فیلم سینمایی شهید رئیسعلی دلواری به زودی توسط بهترین کارگردانان ملی ساخته و در سطح بین الملل پوشش داده خواهد شد.

ایشان در ادامه تاکید نمود:از صداسیما درخواست داریم با توجه به حضور مهمان ویژه در مراسم کنگره شهید رئیسعلی دلواری به صورت خاص و وقتهای مناسب برنامه های این کنگره از شبکه استان و شبکه های سراسری پخش شود.

آیت الله صفایی بوشهری در ادامه ضمن تقدیر از رشادتهای شهید رئیسعلی دلواری افزود: رئیسعلی دلواری یک شخصیت مردم‌دار و شجاع و خدمتکار در کشور بوده است و با وجود سردارانی چون رئیسعلی دلواری هیچ کشوری جرات نگاه چپ به این مرزوبوم را نخواهد داشت.

وی رئیسعلی دلواری را یک انسان متدین و پایبند به ائمه اطهار(ع) دانست و گفت:مسجد پایگاه اصلی مبارزات شهید رئیسعلی دلواری بوده و با تبلیغات و استفاده بیشتر از مساجد این مکتب در استان غنی تر شود.

امام جمعه بوشهر شخصیت شهید رئیسعلی دلواری را مردم دار و حامی نیازمندان دانست و گفت: جایگاهی در استان برنامه ریزی شود که به نام سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری به نیازمندان کمک شود.

ایشان تاکید نمودند:نامهای دیگر مبارزان و همرزمان شهید رئیسعلی دلواری نیز در کنار نام ایشان باید شناسایی و معرفی گردد. وی در پایان فرمودند:افتخارات و حیات نام بوشهر به زنده نگه داشتن نام سرداران ، بخصوص شهید رئیسعلی دلواری است.

کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 442 بازدید
  • 0 نظر