خوش آمدید

فوتبالیست بوشهری در آستانه پیوستن به آث میلان؟

فوتبالیست بوشهری در آستانه پیوستن به آث میلان؟


ساحلی:وی همچنین در پاسخ به سئوال خبرنگار ما مبنی بر پیوستنش به تیم آث میلان، عنوان کرد: تا وقتی پیوستنم به این تیم اروپایی قطعی نشده است نمی توانم اظهارنظری داشته باشم.

VarzeshBU.IRاگر مارکو برزیلی همچنان بعنوان سرمربی ایران به کار خودش ادامه دهد، فوتبال ما این پتانسیل را دارد که همیشه جزء قدرتهای برتر دنیا قرار بگیرد.

به گزارش ساحلی ، مسلم مسیگر در خصوص وضعیت تیم فوتبال ساحلی دریانوردان بوشهر پس از حمایت های پارس جنوبی از این تیم گفت: وضعیت تیم دریانوردان نسبت به گذشته خیلی بهتر شده و آرامشی که بازیکنان از لحاظ فنی و روحی دارند قابل مقایسه با سالهای گذشته نیست.

مهاجم بوشهری تیم ملی فوتبال ساحلی ایران درباره حضورش در تیم بشیکتاش ترکیه اظهار داشت: در کشور ترکیه یک تورنمت 4 جانبه برگزار شد که من برای یک هفته برای تیم بشیکتاش بازی کردم. شرایط تیم بشیکتاش خیلی خوب بود، سطح بازی ها واقعا بالا بود. بهترین تجربه زندگی فوتبالیم در این تورنمنت رقم خورد چرا که در کنار دو بازیکن برزیلی و یک بازیکن پرتغالی بازی می کردم و باعث شد من تجربه خوبی کسب کنم!

وی همچنین در پاسخ به سئوال خبرنگار ما مبنی بر پیوستنش به تیم آث میلان، عنوان کرد: تا وقتی پیوستنم به این تیم اروپایی قطعی نشده است نمی توانم اظهارنظری داشته باشم.

این ستاره فوتبال ساحلی در ادامه یادآور شد: تیم ملی فوتبال ساحلی ایران جزء قدرتهای بزرگ دنیا بشمار می آید و اگر مارکو برزیلی همچنان بعنوان سرمربی ایران به کار خودش ادامه دهد، فوتبال ما این پتانسیل را دارد که همیشه جزء قدرتهای برتر دنیا قرار بگیرد.

مسلم مسیگر در پایان گفت: از اداره کل استاندارد بوشهر که در همه حال حامی من بوده تشکر می کنم و همچنین از سایت خبری عصر ورزش بابت این گفتگو.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : جمعه 13 تير ماه 1393
  • 477 بازدید
  • 0 نظر