خوش آمدید

فرماندار جدید گناوه معارفه شد(تصویر):

 فرماندار جدید گناوه معارفه شد(تصویر):


به گزارش ساحلی، امام جمعه بندر ریگ عصر یکشنبه در آئین تودیع و معارفه فرماندار گناوه در این آئین اظهار داشت: شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر از ظرفیت ها و پتانسیل های بالایی در زمینه های مختلف برخوردار است.


حجت الاسلام سید عنایت هاشمی منش با اشاره به شعار امسال گفت: باید پس از خلق حماسه سیاسی توسط ملت سرفراز ایران در راستای حماسه اقتصادی گام برداریم که اقتصاد مقاومتی امروز دغدغه رهبری است.

هاشمی منش بیان داشت: باید در راستای سبک زندگی اسلامی که از منویات رهبری است نیز کار اساسی صورت بگیرد.

وی با تقدیر از تلاش های فرماندار سابق شهرستان گناوه افزود: امیدوارم فرماندار جدید شهرستان گناوه نیز بتواند در راستای کاستن از مشکلات مردم این شهرستان گام های بنیادین بردارد.

امام جمعه گناوه نیز در پیامی خطاب به این آئین که توسط دبیر ستاد نماز جمعه گناوه ایراد شد، اظهار داشت: باید از زحمات فرماندار سابق گناوه آقای غلامعلی حبیبی منش تقدیر کنم و آرزوی توفیق برای این در هر سمتی بعد از این مسئولیت دارم.


حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی گفت: فرماندار سابق گناوه برای شهر گناوه مایه خیر و برکت بودند.

وی در پایان با آرزوی توفیق برای فرماندار جدید شهرستان گناوه ابراز امیدواری کرد: امیدوارم با تدابیر حکیمانه فرماندار جدید گناوه بتواند به اهداف متعالی نظام جمهوری اسلامی ایران در این شهرستان تحقق ببخشد.

در این آئین همچنین فرمانده سپاه گناوه سخنانی بیان داشتند و برای فرماندار سابق آرزوی سربلندی در مسئولیت های آینده و برای فرمانده جدید آرزوی توفیق در مسئولیت جدید داشتند.

گفتنی در محل پلیس راه گناوه از استاندار، فرماندار جدید و هیئت همراه توسط برخی فعالان اصلاح طلب شهرستان گناوه استقبال شد.لازم به ذکر است که عبدالنبی یوسفی به عنوان فرماندار شهرستان گناوه معارفه شد و از تلاش‌های غلامعلی حبیبی‌منش تقدیر شد


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : دوشنبه 26 اسفند ماه 1392
  • 763 بازدید
  • 0 نظر