خوش آمدید
خبرساحلی

طرح واگذاری زمین رایگان و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در عالیشهر

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید عالیشهر مطرح کرد: *بیش از ۵۰۰ خانواده متقاضی زمین، در قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ثبت نام کردند*

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در خصوص متقاضیان ثبت نام در طرح واگذاری زمین رایگان، قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، اظهارداشت: تاکنون ۴۳۳ خانواده در شهر جدید عالیشهر و ۱۵۷خانواده در شهر جدید چاه مبارک متقاضی ثبت نام در طرح واگذاری زمین رایگان قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، ثبت نام کرده اند.
جهانبخش تل اشکی، در خصوص واگذاری زمین در قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، افزود: قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از نیمه دوم سال ۱۴۰۰ لازم الاجرا شده که مهم‌ترین وظیفه وزارت راه و شهرسازی در این طرح تخصیص زمین رایگان به خانواده‌های دارای سه فرزند و بیشتر است.

بر اساس این قانون، خانواری که دارای سه فرزند هستند و تاریخ تولد فرزند سوم آنها آبان‌ ماه ۱۴۰۰ به بعد است می‌توانند ۲۰۰ متر زمین رایگان دریافت کنند.
تل اشکی بیان کرد: تاکنون ۴۳۳خانواده دارای سه فرزند در شهر جدید عالیشهر در این طرح ثبت نام کرده اند که از این بین ۱۳۷خانواده انصراف داده اند و ۱۴۵خانواده نیز تایید نهایی شده اند.
این مقام مسؤول در خصوص آمار اعلام شده، اظهارکرد: از این تعداد که تایید نهایی شده اند، به ۵۴خانواده زمین تخصیص داده شده است.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در خصوص متقاضیان در شهر جدید ، افزود: متقاضیان در شهر چاه مبارک به ۱۵۷خانواده رسید که از این تعداد۲۴خانواده انصراف خود را اعلام کردند و ۳۶خانواده نیز تایید نهایی، دریافت کردند.

 

کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 116 بازدید
  • 0 نظر