خوش آمدید

ضرورت ایجاد پست فوق توزیع برق در محدوده روستای جائینک- دلوار


 

 

فرماندار تنگستان عنوان کرد
ضرورت ایجاد پست فوق توزیع برق در محدوده روستای جائینک دلوار - به گزارش خبر ساحلی، غلامرضا ترک‌زاده  در جلسه‌ای که به منظور بررسی وضعیت برق در بخش توزیع با مدیرعامل برق استان بوشهر داشت، اظهار کرد: در دهه‌های پس از انقلاب شکوهمند اسلامی تلاش‌های فراوانی در زمینه ایجاد انرژی و تقویت شبکه‌های برق در سراسر کشور به وجود آمده است که این امر در راستای سیاست‌های

فرماندار تنگستان عنوان کرد
ضرورت ایجاد پست فوق توزیع برق در محدوده روستای جائینک دلوار

فرماندار تنتگستان گفت: ایجاد پست فوق توزیع برق در محدوده روستای جائینک در بخش دلوار ضروری است.

خبرگزاری فارس: ضرورت ایجاد پست فوق توزیع برق در محدوده روستای جائینک دلوار
 

به گزارش خبر ساحلی، غلامرضا ترک‌زاده  در جلسه‌ای که به منظور بررسی وضعیت برق در بخش توزیع با مدیرعامل برق استان بوشهر داشت، اظهار کرد: در دهه‌های پس از انقلاب شکوهمند اسلامی تلاش‌های فراوانی در زمینه ایجاد انرژی و تقویت شبکه‌های برق در سراسر کشور به وجود آمده است که این امر در راستای سیاست‌های عمومی نظام برای ارائه خدمات به مردم شریف و شهیدپرور است.

فرماندار تنگستان تصریح کرد: با وجود اینکه تلاش‌های زیادی در راستای ارائه خدمات مطلوب در شهرستان تنگستان صورت گرفته، اما مشکلاتی نیز از جمله فرسودگی شبکه‌های برق، کمبود انرژی برای برقی کردن چاه‌های کشاورزی، روشنایی معابر بویژه در مناطق شهری، مشکلات ناشی از تغییر و جابجایی شبکه برق در معابر عمومی و کمبود ترانسفورماتورهای فزاینده همچنان وجود دارد.

وی بر ضرورت ایجاد پست فوق توزیع برق در محدوده روستای جائینک در بخش دلوار و معطل ماندن اجرای خط انتقال 20 کیلوولت از بندر رستمی تا روستای خورشهاب که در سال‌های گذشته مورد تصویب قرار گرفته بود تاکید کرد.

ترک‌زاده در ادامه نیز وضعیت تبدیل انرژی الکتریکی در برقی کردن چاه‌های کشاورزی در سال‌های گذشته را نامطلوب توصیف کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر نیز با اشاره به مشکلات تامین برق در شهرستان تنگستان، قول مساعد برای اجرای خط انتقال برق در جائینک را حداکثر تا پایان نیمه اول سال‌جاری داد.

امرالله پاراد بر استقرار تعداد 10 دستگاه ترانسفورماتور روی شبکه‌های موجود در نقاط مورد نیاز شهری و روستایی و همچنین در انجام هزینه‌کرد برای تعویض 900 پایه فرسوده مربوط شبکه‌های عمومی برق تاکید کرد.

از دیگر مسائل مورد نظر در این جلسه احداث ساختمان اداری مدیریت برق تنگستان بود که مقرر شد در آینده نزدیک عملیات اجرایی این واحد نیز آغاز شود.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : چهارشنبه 14 خرداد ماه 1393
  • 583 بازدید
  • 0 نظر