خوش آمدید

صیادان استان بوشهر شناسنامه‌دار می‌شوند

صیادان استان بوشهر شناسنامه‌دار می‌شوند


صیادان استان بوشهر شناسنامه‌دار می‌شوند

 صیادان استان بوشهر شناسنامه‌دار می‌شوند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: در راستای ارائه خدمات مطلوب به جامعه صیادی استان بوشهر، صیادان استان بوشهر شناسنامه‌دار می‌شوند.

، فتح الله حقیقی بعد از ظهر امروز در نشست با صیادان استان بوشهر اظهار داشت: در سالی که به نام سال "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" نام‌گذاری شده است، وظیفه دولت خدمت به مردم و اقشار مختلف نظیری صیادان سخت‌کوش است.

وی با اشاره به اینکه باید در بخش صید و صیادی عدالت برای همه برقرار شود، تصریح کرد: عدم هویت قایق‌ها و شناسنامه‌دار نبودن صیادان عمده‌ترین مشکل صیادان بوده که سبب وجود مشکلات و موانع بسیاری شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر افزود: هم‌اکنون طرح شناسنامه‌دار کردن صیادان استان بوشهر را شروع کرده‌ایم و امیدواریم با اتمام این طرح برخی از موانع و مشکلات این قشر زحمتکش مرتفع شود.

حقیقی با بیان اینکه در حال حاضر اوضاع صید و صیادی استان بوشهر نسبت به دیگر استان‌‌های ساحلی مطلوب است اظهار امیدواری کرد: با تلاش دست اندرکاران وضعیت فعلی ارتقا یابد.

وی افزود: به منظور ارائه خدمات مطلوب به جامعه صیادی همه باید به قانون حاکم براین جامعه تن داده و لوازم آنرا بپذیریم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: با تلاش مسئولان ذیربط در آینده گام‌های موثری در راستای رفع مشکلات صیادان استان بوشهر برداشته شود و این افراد بتوانند راحت‌تر به اشتغال خود بپردازند


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 2 خرداد ماه 1394
  • 585 بازدید
  • 0 نظر