خوش آمدید

شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان بوشهر فعال می‌شود

 کاظمی مدیر کل روابط عمومی استانداری بوشهر:

به‌منظور ایجاد انسجام و اتخاذ شیوه‌های مناسب و هماهنگی در امر اطلاع رسانی، شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان بوشهر فعال می‌شود.


 به گزارش خبرساحلی ،به‌منظور ایجاد انسجام و اتخاذ شیوه‌های مناسب و هماهنگی در امر اطلاع رسانی، شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان بوشهر فعال می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، اسماعیل کاظمی با اشاره به نقش مهم روابط عمومی ها در تنویر افکار عمومی اظهار داشت: روابط عمومی‌ها نه تنها در اطلاع رسانی نقش برجسته‌ای دارند بلکه بایدبا فرهنگسازی مناسب زمینه را برای مشارکت مردم فراهم و به جریان دسترسی عادلانه و ٱزاد مردم به اطلاعات کمک کنند و بسترساز تنویر افکار عمومی درجامعه باشند.

وی، روابط عمومی‌ها را به عنوان پل ارتباطی بین دستگاه اجرایی با مردم دانست و تصریح کرد:روابط عمومی‌ها بخشی از نظام اطلاع رسانی به‌شمار می‌روند که به کمک رسانه‌ها و سایر ابزارهای ارتباطی  می توانند بیانگر مشکلات مردم از یک سو و اقدامات و خدمات دستگاه اجرایی و دولت از دیگر سو باشند.

مدیرکل روابط عمومی و روابط بین الملل استانداری بوشهر از فعال سازی شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان خبر دادو گفت: به‌منظور ایجاد انسجام و اتخاذ شیوه‌های مناسب و هماهنگی در امور اطلاع رسانی شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان بوشهر فعال می‌شود.

کاظمی، افزود: شورای هماهنگی روابط عمومی‌ دستگاه‌های اجرایی به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر و دبیری اداره کل روابط عمومی استانداری فعال می‌شود.

وی، وظیفه مهم شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها را هماهنگی اطلاع رسانی دستگاه‌های اجرایی دانست و تصریح کرد: این شورا به اجرای دقیق ماده 8  آیین‌نامه قانون دسترسی آزاد به اطلاعات کمک می‌کند.

مسئول استانی کمیسیون قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات  با بیان اینکه روابط عمومی‌ها به عنوان بازوهای اصلی اطلاع رسانی دولت در استان و شهرستان‌ها محسوب می‌شوند خاطر نشان کرد: تعامل، هم‌افزایی در بیان عملکرد دولت  و استفاده از توان علمی و عملی ،نظرات و تجارب اعضاء از اهداف مهم فعال سازی  شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان بوشهر است.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 26 فروردين ماه 1397
  • 405 بازدید
  • 0 نظر