خوش آمدید

شهردار بوشهر در آستانه استعفاء/ جایگزین های احتمالی آزادشهرکی

موضوعات : سیاسی

شهردار بوشهر در آستانه استعفاء/ جایگزین های احتمالی آزادشهرکی


پس از تنش های اخیر بین شهردار و شورای شهر بوشهر ؛
شهردار بوشهر که در مهلت قانونی برای پاسخ به توضیحات اعضاء شورای شهر سه شنبه شب به صحن غیرعلنی شورای شهر رفت پس از شش ساعت نتوانست قریب به اتفاق اعضاء شورای شهر را متقاعد کند و چاره ای جزء تصمیم به استعفاء نمی بیند.

 در حالی که پروسه استیضاح شهردار بوشهر با طرح هشت سال توسط شورای اسلامی شهر بوشهر پیش از نوروز امسال کلید خورد خبر می رسد که شهردار بوشهر در آستانه استعفاء می باشد .

بر اساس این گزارش ، شهردار بوشهر که در مهلت قانونی برای پاسخ به توضیحات اعضاء شورای شهر سه شنبه شب به صحن غیرعلنی شورای شهر رفت پس از شش ساعت نتوانست قریب به اتفاق اعضاء شورای شهر را متقاعد کند و چاره ای جزء تصمیم به استعفاء نمی بیند.

مهندس آزادشهرکی در حالی امروز به گزینه استعفاء از شهرداری بوشهر فکر می کند که معتقد است برای پیشبرد خدمات و پروژه های عمران شهری بهترین گزینه کنارگیری از این سمت است تا تقابل موجود بین شهردار و شورای شهر سبب لطمه به منافع مردم در راستای داشتن یک شهری زیبا و کارآمد نشود.

از آن طرف نیز اعضاء شورای شهر معتقدند که در ظرف یک سال گذشته و از زمان انتصاب آزادشهرکی برای قرار گرفتن در این سمت با وجود جذب قریب به یک صدمیلیارد تومان اعتبار از سرفصل های مختلف در سال 93 ، شاهد آغاز به کار و بهره برداری از یک پروژه بزرگ شهری که توسط مردم قابل لمس باشد نیستند و روند خدمت رسانی به مردم نیز با اختلالات گسترده ای مواجه شده است.

به هر ترتیب آزادشهرکی که به پاکدستی در طول مدت خدمتش در شهرداری بوشهر شهره خاص و عام است به احتمال فراوان روز شنبه رسما استعفای خود را تقدیم ریاست شورای اسلامی شهر بوشهر می کند تا دست شورا را برای انتخاب گزینه جدید برای این سمت باز بگذارد.

اخبار دریافتی حاکی از آن است که با رفتن احتمالی آزاد شهرکی از شهرداری بوشهر از بین مهندس اکبر توسلی معاون خدمات شهری ، قاسمی معاون اداری و مالی و خورشیدیان یک نفر به عنوان سرپرست تا مشخص شدن وضعیت شهردار جدید ، سکان سرپرستی این مجموعه بزرگ با سازمان های هفت گانه و شهرداری مناطق را به عهده می گیرد.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 23 فروردين ماه 1394
  • 494 بازدید
  • 0 نظر