خوش آمدید

شلیک پلیس استان بوشهر، سوداگران مرگ را تسلیم کرد

اختصاصی اتحاد جنوب/پیش از ظهر امروز رخ داد:

خبر ساحلی  : فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: به دستور پلیس، خودروی حامل 69 کیلوگرم حشیش متوقف و دو نفر قاچاقچی دستگیر شدند. به گزارش اتحاد جنوب؛ سردار حیدر عباس زاده با اشاره به جزئیات این خبر اضافه کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر با استفاده از اقدامات انتظامی و عملیاتی موفق به شناسایی دو نفر قاچاقچی شد که قصد داشتند مواد مخدر ...

خبر ساحلی  : فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: به دستور پلیس خودروی حامل 69 کیلوگرم حشیش متوقف و دو نفر قاچاقچی دستگیر شدند.


به گزارش خبر ساحلی ؛ سردار حیدر عباس زاده با اشاره به جزئیات این خبر اضافه کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر با استفاده از اقدامات انتظامی و عملیاتی موفق به شناسایی دو نفر قاچاقچی شد که قصد داشتند مواد مخدر را از یکی از استانهای همجوار وارد استان بوشهر کنند.


وی افزود: وقتی قاچاقچیان با خودروی سمند خود وارد حوزه استحفاظی استان بوشهر شدند در ورودی شهرستان دشتستان در محاصره پلیس قرار گرفتند.


فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان کرد: قاچاقچیان با دیدن پلیس قصد فرار داشتند که پلیس با شلیک گلوله به لاستیک خودروشان، آنان را متوقف و دستگیر و 69  کیلوگرم مواد مخدر را از خودروی آنان کشف و ضبط نمود.


سردار عباس زاده گفت: این عملیات پیش از ظهر امروز رخ داده و تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : چهارشنبه 3 ارديبهشت ماه 1393
  • 1205 بازدید
  • 0 نظر