خوش آمدید

شروع طوفانی تیم شاهین بندر عامری در لیگ دسته سه کشور

موضوعات : فرهنگی, ورزشی

تیم شاهین بندر عامری بخش دلوار از دیار تنگستان روز گذشته در اولین مسابقه خود در لیگ دسته سوم کشور تیم شاهین لردگان را با نتیجه شش بر یک در هم کوبید.

در این مسابقه مسئولین بخش و شهرستان ،بخشدار دلوار ،دادستان تنگستان ،مدیر ورزش و جوانان تنگستان و دلوار ،مدیر آبفا شهرستان ،رئیس هیئت ورزشهای بومی و محلی شهرستان تنگستان و برخی از شوراها و دهیاران بعنوان یار دوازدهم از تیم شاهین بندر عامری حضور داشتند.


به گزارش خبرساحلی،هفته اول لیگ دسته سوم/شاهین بندر عامری۶ شاهین لردگان ۱ / شاگردان ابولی با انگیزه استارت زدند
شاهین بندر عامری اولین بازی خود را در مرحله اول لیگ دسته سوم کشور با یک برد پر گل به پایان رساند.
 
ببهنام ابولی عصر روز سه شنبه در ورزشگاه شهر اهرم به مصاف شاهین لردگان رفتند و با نتیجه ۶بر۱ مهمان را با شکست بدرقه کردند.میلاد دریانوردی ۲ بار،بهنام رحیمی ۲ بار ،احمد امینی و محمد حیدری از دیگر گلزنان شاهین عامری در این بازی بودند.
 
در حاشیه این دیدار:
 
این بازی در ورزشگاه شهر اهرم برگزار شد که لطفی نژاد رییس هیات فوتبال شهرستان تنگستان برای برگزاری هر چه بهتر این بازی تلاش ویژه ای داشت.
 
حضور ۲۰۰ نفر طرفدار شاهین بندر عامری خود را به اهرم رسانده بود تا تیمشان را حمایت کنند،آنها ۹۰ دقیقه به لیدری جمشید پولادی شاهین را تشویق کردند.
 
بهنام ابولی سرمربی شاهین بندر عامری یک تیم جوان و دونده که همگی بومی استان هستند را برای حضور در لیگ سه آماده کرده،آنها با یک فوتبال هجومی و تکضرب حریف را با ۶ گل شکست دادند.
 
برخی بازیکنان و اعضای کادر باشگاه سپاهان خورموج دیگر نماینده استان در این گروه نیز در ورزشگاه اهرم حضور داشتند تا بازی رقبای هفته های آتی را تماشا کرده باشند.
 
به دلیل عدم حضور داور هرمزگانی و نرسیدن آنها به بازی،قضاوت این دیدار به داوران برازجانی رسید که بدون هیچ مشکلی قضاوت کردند.
 
قاسم سلامت دروازبان تنگستانی شاهین بندر عامری در نیمه اول از ناحیه فک و صورت به شدت آسیب دید اما با تعصب مثالزدنی تا دقیقه نود و صورت بانداژ شده بازی را تمام کرد.
 
بخشدار دلوار نیز برای دیدن بازی تیم منطقه اش راهی اهرم شده بود تا بازی را تماشا کند.
 
شوت زیبای احمد امینی هافبک تنومند شاهین عامری از فاصله ۴۰ متری که وارد دروازه شاهین لردگان شد، ورزشگاه را به وجد آورد.
 

بازوبند کاپیتانی شاهین بندر عامری بر بازوی مدافع راست این تیم سجاد صفدرنیا بسته شده بود.این بازیکن ۹۰ دقیقه در جناح راست تیمش در حملات و کارهای تدافعی حضوری به موقع داشت.
گزارش تصویری:

  • نویسنده : admin
  • تاریخ : چهارشنبه 4 مهر ماه 1397
  • 359 بازدید
  • 0 نظر