خوش آمدید

سرنوشت اسرائیل و داعش را به دست بسیجیان عشایر بسپارید

بیانیه سازمان بسیج عشایری در محکومیت حملات وحشیانه به غزه/

بیانیه سازمان بسیج عشایری در محکومیت حملات وحشیانه به غزه/
سازمان بسیج عشایری ضمن هشدار به کشور‌های جیره خوار آمریکا و انگلیس و کشورهای مرتجع عرب، اعلام می‌دارد سرنوشت اسرائیل و داعش را به دست بسیجیان عشایر بسپارید.

سازمان بسیج عشایری کشور در محکومیت جنایات رژیم اشغالگر قدس در غزه بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن در ادامه آمده است.
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
«سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ »
 
و آنان که ظلم و ستم کردند به زودی خواهند دانست که به چه کیفرگاهی باز می گردند ( سوره شعرا، 227)
 
رهبر معظم انقلاب اسلامی: حملات و تجاوزات وحشیانه رژیم اشغالگر فلسطین به باریکه غزه در حالی تداوم می یابد که نهادهای بین المللی مسئول و بازیگران عمده نظام بین المللی تاکنون از هرگونه اقدام بازدارنده سر برتافته اند و این برخورد سبب گردیده است فاجعه جنایات جدید رژیم صهیونیستی در آستانه برگزاری روز جهانی قدس بیش از پیش گسترش یافته و موجب تخریب زیر ساخت‌ها، مساجد و منازل فلسطینیان در غزه محاصره شده گردد.
 
رسالت سازمان‌ها و نهاد‌های بین المللی مرتبط با جوامع بشری، همچون سازمان ملل متحد، شورای امنیت سازمان ملل، سازمان کنفرانس اسلامی، جنبش غیر متعهد ها، نهاد‌های حقوق بشری و ...، امری فرا مرزی و در راستای احیای ارزش‌های انسانی‌و حقوق حقه بشری بدون در نظر گرفتن سلایق و منافع کشور و یا مجموعه‌ای خاص است، فلذا از این مراکز مهم در سراسر دنیا انتظار می رود تا با عمل به تعهدات بین المللی و سازمانی خویش در جهت دفاع از حقوق انسان ها، نسبت به اتخاذ تصمیمات و اقدامات فوری موّثر اهتمام جدی بورزند.
 
تلاقی جنایت و فوتبال یکی از سیاست‌های کثیف رژیم منحوس صهیونیستی است. در حافظه تاریخ بارها این پیوند زمانی میان برگزاری جام‌های جهانی فوتبال و خشونت و آدم کشی به ثبت رسیده است.
 
رژیم‌صهیونیستی این بار باید بداند که قدرت توخالی و پوشالی آن رژیم تعیین‌کننده و اداره کننده این نبرد نابرابر نخواهد بود بلکه رزمندگان، زنان و کودکان در خط مقدم مقاومت همراه با رشادت، شهامت و نثار خون خود و مطمئن به تحقق وعده الهی، پیروز میدان خواهند بود که وعده الهی نیز اینچنین است.
 
سران کشورهای مرتجع عرب نیز که پیش‌تر علیه جبهه مقاومت در سوریه و عراق متحد شده و از هیچ حمایت و پشتیبانی از گروهک‌های تروریستی به ویژه داعش دریغ نکرده‌اند، امروز چشم‌های خود را به جنایات فجیع صهیونیست‌ها بسته‌اند و در حالی که مردم مظلوم غزه به شدت در تأمین مایحتاج خود به ویژه دارو با مشکل روبرو هستند، کمترین حمایتی از آنها انجام نمی‌دهند.
 
سازمان بسیج عشایری ضمن محکومیت این اقدامات با تجلیل از ایستادگی مردم قهرمان فلسطین و تمسک به روح مقاومت توسط ساکنان شجاع باریکه غزه در مواجهه با جنایات مزبور تأکید می‌نماید، همچنانکه مردم و گروه های جهادی فلسطین طعم تلخ شکست و سرافکندگی را در جنگهای 22 روزه و33 روزه به نظامیان صهیونیستی چشانده‌اند، این بار نیز رژیم غاصب را در تحقق اهداف شوم خود ناکام خواهند گذارد و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند «کشتار مردم غزه به دست صهیونیست های غاصب، باید دولتها و ملتهای اسلامی را به خود بیاورد تا دست از اختلاف بردارند و با یکدیگر متحد شوند» ضمن هشدار به کشورهای جیره خوار آمریکا و انگلیس و کشورهای مرتجع عرب، سازمان بسیج عشایری درخواست خود را اعلام میدارد: سرنوشت اسراییل و داعش را به دست بسیجیان عشایر بسپارید.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : چهارشنبه 25 تير ماه 1393
  • 889 بازدید
  • 0 نظر