خوش آمدید

سخنی با استاندار؛ تراژدی فریاد نداری و بی‌پولی فوتبال در استان بوشهر

سخنی با استاندار؛ تراژدی فریاد نداری و بی‌پولی فوتبال در استان بوشهر


 
سخنی با استاندار؛ تراژدی فریاد نداری و بی‌پولی فوتبال در استان بوشهر

قصه تلخ و تکراری است، تراژدی فریاد نداری و بی‌پولی فوتبال در استان بوشهر، فوتبال نیمه‌جان ما نای بلند شدن ندارد.

خبرگزاری فارس: سخنی با استاندار؛ تراژدی فریاد نداری و بی‌پولی فوتبال در استان بوشهر
  •  

به گزارش ساحلی از بوشهر، جوان بوشهری ساک به دوش در تست فلان تیم لیگ برتری و لیگ دسته یکی در میان انبوه بازیکن شرکت می‌کند نه دلالی دارد نه رابطه‌ای، سرخورده برمی‌گردد لابد می‌پرسید چرا؟ ساده و بی‌پرده بگویم که هیچ امیدی به فوتبال در شهر خود ندارد، بگذارید شفاف‌تر بگویم مگر تیمی در استان مانده که بچه‌های این دیار به آن دلخوش باشند.

از شاهین خبر دارید؟ انحلال، دادگاه و بدهی ... ایرانجوان درگیر اختلافات داخلی با انبوهی بدهی که گفته می‌شود بیش از سه میلیارد تومان می‌شود، پرسپولیس گناوه، تنها امید آنها نادر جعفری بود که او هم ناامید شد، هرچه داشت گذاشت اما دریغ از اندکی توجه.

کارگر بنه گز هم روی هواست، عالی‌نژاد (مدیرعامل کارگر بنه‌گز) می‌گوید: نصف ما نصف مسئولان، اما او هم ناامید شده است، با مضاربه و وام پارسال را سپری کرد.

ایرانجوان خورموج بعد از صعود فریاد کمک سر داد، حالا خریدار دارد، عشق حاج غلام و خورموجی‌ها همین تیم است که گفته می‌شود قصد فروش امتیاز آن را دارند، گاز جم هم که اگر خبری دارید به ما بگویید، نماینده لیگ دسته سه استان هم تیمی است به نام شاهین باغک، بندگان خدا نیامده غزل خداحافظی سر داده‌اند. شوخی نیست، توانش را ندارند، برای حضور آبرومند در لیگ دسته سه نیازمند بودجه‌ای 150 میلیون تومانی هستند، از کجا بیاورند؟

*سخنی با استاندار جوان بوشهر

آقای استاندار، دکتر سالاری، شما رنج کشیده این دیار هستید، شک ندارم دغدغه شما جوانان هستند، خبر خوش شما و شریک شدن قطری‌ها با استان را شنیدیم، در جایی عنوان کرده بودید فقط بابت صادرات مصالح ساختمانی به قطر سالانه بیش از 500 میلیون دلار نصیب کشور می‌شود، برای جام جهانی پول خرج می‌کنند اما در استان ما فوتبالی که مایه شور و نشاط جامعه بوده و می‌تواند باشد اندر خم یک کوچه است.

حضور بیش از 14 تیم فوتبال از بزرگسالان گرفته تا نونهالان در لیگ‌های مختلف کشور، به عبارتی به این معنی است که بیش از 350 فوتبالیست علاقمند سرگرم فوتبال می‌شوند.

جناب استاندار جذب یک میلیون دلار از آن 500 میلیون دلاری که خبرش را رسانه‌ای کرده‌اید برای ورزش و به خصوص فوتبال (با نظارت شما و همکارنتان) می‌تواند این سراب و ناامیدی را نزد علاقمندان فراوان به فوتبال، تبدیل به امیدواری کند.

دکتر در خوزستان، اصفهان و مشهد، همه اینهایی که گفتیم شدنی است اما نمی‌دانم چرا در بوشهر ...

جناب استاندار، استعداد داریم، حسین ماهینی نمونه‌ای کامل از مستعد بودن جوانان ماست، شماره هشت تیم ملی نونهالان ایران و فولاد خوزستان که قهرمان لیگ برتر شده هم بوشهری است، ادامه نمی‌دهم.

جامعه فوتبال بوشهر برای نفس کشیدن توجه و بودجه‌ای اندک می‌خواهد تا بزرگی کند، باور کنید شدنی است کافی است شما بخواهید، نظارت کنید و در آخر هم دعای خیر خیل عظیم علاقمندان به فوتبال در استان بدرقه راهتان.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : سه شنبه 17 تير ماه 1393
  • 524 بازدید
  • 4 نظر