خوش آمدید

سخنرانی دکتر شهریاری نماینده مردم دشتی و تنگستان در نماز جمعه دلوار

موضوعات : سیاسی

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مورد اسکله صیادی شهر دلوار گفت:

اسکله شهر دلوار مدتی است وارد بحث و حاشیه شده است که بخشی از مردم نگران این موضوع می باشند،  بنده بندر دلوار را بعنوان یک بندر صیادی دنبال ایجاد و تکمیل آن خواهم بود و بندر محمدعامری بعنوان یک بندر تجاری سرجای خود محکم خواهد ایستاد و از همین دریافتی هایی که از ته لنجی ها و لنجهای مستقر گرفته خواهد شد فقط برای توسعه بندر محمدعامری و نه جای دیگری استفاده خواهد شد و اسکله دلوار را  هم بعنوان اسکله صیادی به دنبال تامین اعتبار برای تکمیل و راه اندازی ان در اسرع وقت دنبال خواهیم کرد.
 به گزارش خبر ساحلی ، سخنرانی دکتر شهریاری نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس در بین نماز جمعه و عصر نماز جمعه دلوار
دکتر شهریاری در چندین بخش اشتغال ، آب ، جاده دسترسی بوشهر به دیر،  ته لنجی ، بهداشت و سلامت ، تجهیز موج شکنهاو لایروبی و تکمیل بعضی اسکله ها و بنادر و موضوع پیشروی آب دریا در بعضی روستاها و دیوار ساحلی گفت: بنده تمام مشکلات مردم را یک به یک در مجلس پیگیری و با وزیرها برای رفع مشکلات مردم گفتگو میکنم.


وی افزود موضع بنده در قبال دولت تعامل مثبت و همراهی و همکاری برای پیشبرد اهداف و رفع مسائل و مشکلات مردم منطقه خواهد بود که در این مدت 4 ماهه برای رفع این مشکلات با 27 وزیر در سطح کلان جلسه برگزار کرده ایم
دکتر شهریاری در مورد کار و معیشت مردم بیان کرد، بنده قاطعانه و مسرانه از حقوق مردم در جهت تامین معیشت سالم و حلال و حق مسلم مردم در بخش ساحلی دفاع کرده و دفاع خواهم کرد.


وی خاطر نشان کرد، در نطق و کلام نباید نهاد مقدس نیروی انتظامی را زیر سوال ببریم امروزه اگر ما امنیت و آرامشی که در این اقیانوس متلاطم که در اطراف ما نا امنی بی داد میکند از برکت و جود ارتش و سپاه و نیروی انتظامی و سربازان گمنام امام زمان اطلاعات می باشد. همه ما میدانیم نیروی انتظامی مجری دستورات دستگاه قضایی می باشد و اگر به وظیفه خود عمل نکند فردا  از طرف مقام ارشد مورد بازخواست قرار میگیرد و اگر یک زمانی در جهت ایفای وظیفه خود اقدامی کرد بدانید که نیروی انتظامی تامین کننده ورود یا جلوگیری کالاها در کشور نیست و به وظیفه خود بعنوان یک ضابط و تابع دستورات دستگاه قضایی می باشد. نیروی انتظامی از جنس خود مردم منطقه است و بنده به پاس زحمات این عزیزان خسته نباشید و خدا قوت عرض میکنم.
 

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مورد اسکله صیادی شهر دلوار گفت: اسکله شهر دلوار مدتی است وارد بحث و حاشیه شده است که بخشی از مردم نگران این موضوع می باشند،  بنده بندر دلوار را بعنوان یک بندر صیادی دنبال ایجاد و تکمیل آن خواهم بود و بندر محمدعامری بعنوان یک بندر تجاری سرجای خود محکم خواهد ایستاد و از همین دریافتی هایی که از ته لنجی ها و لنجهای مستقر گرفته خواهد شد فقط برای توسعه بندر محمدعامری و نه جای دیگری استفاده خواهد شد و اسکله دلوار را  هم بعنوان اسکله صیادی به دنبال تامین اعتبار برای تکمیل و راه اندازی ان در اسرع وقت دنبال خواهیم کرد.


وی در موضع آب و کم ابی بخش دلوار خاطر نشان کرد و گفت: روستاهای جنوب بخش دلوار دو ساعت در هفته در این فصل گرما از نعمت آب برخوردارند. حدود 20 سال قبل در دوره نمایندگی بنده بخش دلواراز یک متر مکعب اب لوله کشی برخوردار نبود و در ان زمان بود که ما به دنبال مهیا کردن آرامش مردم با استفاده از حفاری سه حلقه چاه با ظرفیت 60 لیتر در ثانیه در بخش خاییز توانستیم آب لوله کشی را به مردم تنگستان و بخش دلوار اهدا کنیم ولی متاسفانه بعد از دوره چهارم در این مدت 20 سال حتی یک لیتر آب وحتی یک اینچ خط انتقال به سهمیه این مردم که با افزایش 2 برابری جمعیت روبرو شده است اضافه نشده است که متاسفانه بعد گذشت این مدت شبکه های ابرسانی پوسیده است و مردم بدانند ما این موضوع را رها نخواهیم کرد و خط انتقال اب را بهبود خواهیم داد و آبشیرنکن دلوار را احداث خواهیم کرد.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : جمعه 23 مهر ماه 1395
  • 439 بازدید
  • 0 نظر