خوش آمدید

سارقین مسلح طلا در برازجان دستگیر شدند+جزییات سرقت/تصاویر

فوری/تکمیلی/فرمانده انتظامی استان بوشهر در گفتگو با خبر ساحلی :

خبر ساحلی : فرمانده انتظامی استان بوشهر در گفتگو با اتحاد جنوب گفت: سارقین مسلحی که با اسلحه بیش از دو کیلوگرم طلا به سرقت برده بودند، توسط پلیس محاصره و دستگیر شدند. به گزارش خبر ساحلی سردار حیدر عباس زاده اظهار داشت: دو برادر اصفهانی که در امر خرید و فروش و تعویض طلاهای کهنه با نو بین شهرهای اصفهان و برازجان فعالیت می کردند؛ ساعت  14 امروز گرفتار سارقین مسلح شدند.

خبر ساحلی  ـ بتول سهراب پور: فرمانده انتظامی استان بوشهر در گفتگو با اتحاد جنوب گفت: سارقین مسلحی که با اسلحه بیش از دو کیلوگرم طلا به سرقت برده بودند، توسط پلیس محاصره و دستگیر شدند.


به گزارش خبر ساحلی؛ سردار حیدر عباس زاده اظهار داشت: دو برادر اصفهانی که در امر خرید و فروش و تعویض طلاهای کهنه با نو بین شهرهای اصفهان و برازجان فعالیت می کردند؛ ساعت  14 امروز گرفتار سارقین مسلح شدند.


وی اضافه کرد: این دو برادر پس از خرید بیش از دو کیلو گرم طلا از یک مغازه طلافروشی در شهر برازجان، با خودروی 206 خود عازم اصفهان بودند، که پس از طی مسافتی و با گذر از پلیس راه برازجان ـ دالکی یکی از برادران طلا فروش متوجه پژو پارس سفید رنگی می شود که در تعقیب آنان قرار داشته است.


فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: برادران طلافروش در یک تصمیم ناگهانی مسیر خود را تغییر داده و در دوربرگردان نزدیک دالکی، مجددا به سمت برازجان حرکت می کنند که سارقین سرنشین خودروی پژو پارس با سد کردن راه آنان و شلیک دو گلوله به درب و موتور ماشین طلافروشان را مورد اصابت تیر قرار داده و با بیرون کشیدن برادران طلافروش از خودرو، طلاها را سرقت و به سرعت به سمت برازجان حرکت می کنند.


به گفته سردار عباس زاده، مالباختگان بلافاصله با پلیس 110 تماس می گیرند و وضعیت خود را اعلام می نمایند.


فرمانده ارشد انتظامی استان بوشهر خاطر نشان کرد: در کمترین زمان ممکن طرح مهار در سراسر شهرستان دشتستان اجرا و مسیرهای ورودی و خروجی شهرستان تحت کنترل ویژه پلیس قرار می گیرد.


سارقین که مسیر حرکتشان توسط پلیس مسدود شده بود، ناچارا به طرف کارخانه آرد الزهرا برازجان، تغییر مسیر داده که بر اثر تیراندازی پلیس به طرف لاستیک خودروی پارس و اصابت آن به خودرو، سارقین خودرو را رها کرده و به سمت کوه های اطراف متواری می شوند.


سردار عباس زاده اضافه کرد: پلیس با یک اکیپ کامل به تعقیب  سارقین که تعدادشان پنج نفر بودپرداخته و بعد از یکساعت درگیری مسلحانه بین پلیس و سارقین، نهایتا سارقین در محاصره پلیس قرار می گیرند، هر پنج نفر سارق دستگیر، یک قبضه سلاح کلاش به همراه 4 قبضه خشاب و 100 تیر جنگی، 15 دستبند و اسپری فلفلی و حدود 40 میلیون ریال وجه نقد از سارقین کشف و طلاهای مسروقه به مالباختگان تحویل می شود.


گفتنی است: خودروی سارقین، سرقتی بوده و با مدارک جعلی با این خودرو حرکت می کردند.


شایان  ذکر است: مردم، پس از اطلاع از درگیری مسلحانه و موفقیت پلیس، از تلاش های دلسوزانه پلیس تقدیر و تشکر کردند


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : سه شنبه 19 فروردين ماه 1393
  • 868 بازدید
  • 0 نظر