خوش آمدید

زمان پیش‌فروش بلیت‌های مسافرتی در بوشهر

مدیرکل حمل ونقل و پایانه های استان بوشهر گفت: بلیت‌های ناوگان حمل و نقل مسافرتی استان بوشهر از دهم اسفند ماه پیش‌فروش می‌شود.


به گزارش ساحلی به نقل از سوک ، حمید رضا علم عصر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ناوگان حمل و نقل اتوبوسی استان بوشهر از ناوگان جوان است اظهار کرد: هم اکنون یک‌هزار و220 وسیله نقلیه عمومی شامل 370دستگاه اتوبوس، 450دستگاه مینی بوس و 400 دستگاه سواری با ظرفیت 44هزار صندلی در استان بوشهر فعال است.

وی با بیان اینکه ناوگان حمل و نقل مسافر سال گذشته چهار میلیون و700 هزار نفر را را جابه‌جا کرده‌اند گفت:  ناوگان حمل و نقل مسافری استان بوشهر در ایام تعطیلات نوروز گذشته 137هزار و620 مسافر را جابه‌جا کردند.

مدیرکل حمل ونقل و پایانه های استان بوشهر با اشاره به اینکه پیش‌فروش بلیت‌های مسافرتی در استان بوشهر از دهم اسفند آغاز می‌شود خاطرنشان کرد: ناوگان حمل و نقل مسافری استان ظرفیت و آمادگی لازم برای جابه‌جایی مسافران نوروزی را دارد و برای ساماندهی ناوگان‌های حمل و نقل عمومی از 25 اسفند تا 15 فروردین 93 برنامه‌ریزی شده  است.

وی از بهره‌برداری سه مجتمع بین راهی در سطح استان خبرداد و گفت: این مجتمع‌های بین راهی قبل از پایان سال در محورهای مختلف استان راه‌اندازی می‌شود تا مسافرین محترم از آن‌ها استفاده کنند.

علم  با بیان اینکه همه جاده‌های اصلی و فرعی استان بوشهر برای کنترل خودروها مجهز به سیستم هوشمند جاده‌ای هستند، خاطرنشان کرد: هم اکنون 21سیستم هوشمند جاده ای در 42 محور ارتباطی استان بوشهر نصب است که از این تعداد 12سیستم هوشمند در نقاط حساس و پرتردد مانند محور بوشهر- برازجان، بوشهر- چغادک و گناوه – برازجان قرار دارد.

وی تصریح کرد:  استان بوشهراز نظر سیستم GPRS با مشکل مواجه است که لازم است از طریق مخابرات برطرف شود


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 4 اسفند ماه 1392
  • 500 بازدید
  • 0 نظر