خوش آمدید

روایت حبیبی از افطاری شب جمعه روحانی:

روایت حبیبی از افطاری شب جمعه روحانی: رئیس‌جمهور تلویحا درباره برخی عزل و نصب ها توضیح داد


روایت حبیبی از افطاری شب جمعه روحانی: رئیس‌جمهور تلویحا درباره برخی عزل و نصب ها توضیح داد

 

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: سخنرانان روی دو موضوع تکیه داشتند که موضوع اول ضرورت هماهنگ شدن تمام پایبندان به انقلاب برای حل مشکلات داخلی و بالاخص اقتصادی بود.

محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی به تشریح جزئیات دیدار رئیس‌جمهور با شخصیت‌ها و نمایندگان اصولگرا که عصر روز پنجشبه در باشگاه ریاست ‌جمهوری برگزار شد پرداخت و گفت:‌ در این دیدار تعدادی از تشکل‌‌های اصولگرا دعوت شده بودند که چند نفر از مدعوین طبق برنامه تنظیم شده قبل از رئیس‌جمهور صحبت کردند.

حبیبی ادامه داد: سخنرانان روی دو موضوع تکیه داشتند که موضوع اول ضرورت هماهنگ شدن تمام پایبندان به انقلاب برای حل مشکلات داخلی و بالاخص اقتصادی بود.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: موضوع دوم نیز روی بحث مراقبت از استفاده نکردن از کسانی در بدنه مدیریت دولت بود که در فتنه 88 نقش داشتند.

او همچنین با اشاره به سخنرانی رئیس‌جمهور نیز گفت: ایشان نیز بر ضرورت همدلی و حل مشکلات اقتصادی مثل رکود، تورم، بیکاری تأکید داشتند.

حبیبی در پایان گفت: رئیس‌جمهور همچنین در خصوص عزل و نصب‌ها نیز به صورت تلویحی اشاره کردند و گفتند که ممکن است برخی‌ها خطاهایی داشتند و مثال هم از تاریخ صدر اسلام زدند و توصیه ایشان این بود که در این رابطه اگر کسانی خطایی کردند و به انقلاب بازگشتند از آنها هم استفاده‌هایی شود.


  • 594 بازدید
  • 0 نظر