خوش آمدید

رهبر معظم انقلاب در دیدار فعالان اقتصادی

حضرت آیت الله خامنه ای در جمع مسئولان و فعالان اقتصادی تاکید کردند: امسال حماسه سیاسی بوجود آمد ولی متاسفانه حماسه اقتصادی به تاخیر افتاد و ابلاغ سیاستهای  مقاومتی باید سرآغازی برای حماسه اقتصادی درسال 93 باشد.


رهبر معظم انقلاب در دیدار فعالان اقتصادی: متاسفانه امسال حماسه اقتصادی به تاخیر افتاد/ اقتصاد مقاومتی به معنای ریاضت نیست بلکه موجب رفاه خواهد شد

به گزارش ساحلی به نقل از خبرگزاری مهر، صبح امروز سه شنبه جمعی از مسئولان و فعالان اقتصادی با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان و فعالان اقتصادی تصریح کردند: سیاستهای اقتصاد مقاومتی یک تدبیر پویا و بلندمدت برای اقتصاد کشور است و اهداف نظام جمهوری اسلامی را در زمینه اقتصادی برآورده میکند.

ایشان در این جلسه تاکید کردند: امسال حماسه سیاسی بوجود آمد ولی متاسفانه حماسه اقتصادی به تاخیر افتاد. ابلاغ سیاستهای مقاومتی باید سرآغازی برای حماسه اقتصادی درسال 93 باشد.

حضرت آیت الله خامنه ای همچنین خاطر نشان کردند: ورود به میدان عمل اقتصاد مقاومتی، یک عمل صالح است، هر که در این راه عمل و اقدام کند، قطعا مصداق “و عملوا الصالحات" است.

رهبری همچنین با اشاره به اینکه در اقتصاد مقاومتی باید مردم محوری مورد توجه قرار گیرد، خاطر نشان کردند: سیاستهای اصل 44 برای همین بود، کارهایی هم انجام شد ولی حقش ادا نشد. به مردم در زمینه اقتصاد کمتر بها دادیم.

ایشان ادامه دادند: در اقتصاد مقاومتی، مسئولان باید به مسئله اصلاح الگوی مصرف و پرهیز از اسراف و ریخت و پاشهای زائد توجه کنند. اقتصاد مقاومتی،ریاضت نیست بلکه اگر این سیاستها اعمال شود موجب آسایش و رفاه خواهد شد.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : سه شنبه 20 اسفند ماه 1392
  • 516 بازدید
  • 0 نظر