خوش آمدید

رزمایش الی‌بیت‌المقدس در ساحل زیبای دلوار برگزار می شود

  برای دومین بار
 رزمایش الی‌بیت‌المقدس در  ساحل زیبای دلوار برگزار می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر از تغییر دوباره مکان برگزاری رزمایش الی ‌بیت‌المقدس در استان بوشهر خبر داد.


  برای دومین بار
مکان رزمایش الی‌بیت‌المقدس در بوشهر تغییر کرد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر از تغییر دوباره مکان برگزاری رزمایش الی ‌بیت‌المقدس در استان بوشهر خبر داد.

خبرگزاری فارس: مکان رزمایش الی‌بیت‌المقدس در بوشهر تغییر کرد
  •  

عبدالرضا دشتی  اظهار داشت: با توجه به موقعیت بهتر ساحل دلوار و سطح زمین مناسب برای اجرای تمرینات و سطح وسیع‌تری از زمین رزمایش الی‌بیت‌المقدس، دفاع از ساحل را از جزیره شیف منتقل کرده و درساحل دلوار برگزار می‌شود.

وی از تغییر در مکان برگزاری رزمایش الی بیت‌المقدس در بوشهر خبر داد و تصریح کرد: با توجه به موقعیت ساحل دلوار و همچنین می‌تواند در این منطقه درسطح وسیعی از زمین به اجرای تمرینات پرداخت، رزمایش الی بیت‌المقدس، دفاع از ساحل را از جزیره شیف به ساحل دلوار امامزاده شاه نصرالدین حدفاصل بند عامری و باشی انتقال دادیم.

دشتی ادامه داد: در این رزمایش، پدافند غیرعامل، امداد و نجات و دفاع از ساحل مورد تمرین گردان‌های الی بیت‌المقدس قرار می‌گیرد.

دشتی ضمن تشکر از مسئولان کمیته‌های اجرایی این رزمایش، اضافه کرد: این رزمایش به استعداد هفت گردان الی بیت‌المقدس و یک گردان کوثر در روزهای 6 و 7 آذرماه برگزار می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر متذکر شد: آمادگی برای کمک به مردم جهت مقابله با حوادث غیرمترقبه، ارائه آموزش‌های رزمی و غیر رزمی، حفظ وحدت و انسجام بسیجیان و آمادگی برای مقابله با دشمنان را از اهداف برگزاری این رزمایش است.


  • 734 بازدید
  • 0 نظر