خوش آمدید

راه‌اندازی 2 پروژه بزرگ آب‌شیرین‌کن در بوشهر

 

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر از راه‌اندازی دو پروژه بزرگ آب‌شیرین‌کن در این استان خبر داد.


محمدحسن باستی پیش از ظهر امروز در بازدید از پروژه‌های آبرسانی بوشهر اظهار داشت: خدمت‌رسانی به مردم از مهم‌ترین وظایف مسؤولان و متولیان امور است و همه باید در این راستا اهتمام ورزیم.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی، امسال را به نام سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نام‌گذاری کرده‌اند و همه ما اعم از مردم و مسؤولان موظف هستیم در راستای تحقق این امر اهتمام ورزیم، در این مسیر نباید کم‌کاری صورت گیرد و باید به سمت عملیاتی شدن حرکت کنیم.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: اجرای پروژه‌های عمرانی در شهرها و روستاهای استان بوشهر با وجود مشکلات اعتبارات، با شتاب بسیار خوبی در حال اجراست و شاهد پیشرفت‌های بسیار خوب و ارزشمندی در این مسیر نیز هستیم.

باستی تصریح کرد: کیفیت بخشیدن به پروژه‌ها و رضایتمندی مردم در مناطق شهری و روستایی از مهم‌ترین دغدغه‌های مجموعه مدیران استان است و در بحث آبرسانی به مردم نیز این مسئله به طور کامل مورد توجه قرار دارد.

وی از راه‌اندازی دو پروژه بزرگ آب‌شیرین‌کن در بوشهر خبر داد و ابراز داشت: با تلاش‌ها و فعالیت‌های صورت گرفته، پروژه 10 هزار مترمکعبی آب‌شیرین‌کن کنگان به بهره‌برداری رسیده و آب‌شیرین‌کن بندر بوشهر نیز از پیشرفت فیزیکی مطلوبی برخوردار است که در نیمه نخست امسال وارد مدار خواهد شد.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: حدود 90 درصد منابع آب استان بوشهر از استان‌های هم‌جوار تأمین می‌شود و تنها 10 درصد آب استان در خود استان تأمین شده است.

باستی تأکید کرد: از همه امکانات و توانمندی و ظرفیت موجود برای بهبود خدمات‌رسانی به مردم در حوزه آب در مناطق شهری و روستایی بهره می‌بریم.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : پنجشنبه 3 تير ماه 1395
  • 509 بازدید
  • 0 نظر