خوش آمدید

راننده محترم- نصب سیستم‌های هوشمند در جاده‌های بوشهر

راننده محترم- نصب سیستم‌های هوشمند در جاده‌های بوشهر


ساحلی :مسئول مرکز مدیریت راههای اداره کل راه و شهرسازی بوشهر گفت: انتظار می‌رود با نصب سیستم‌های هوشمند حمل و نقل و کنترل ترافیک بتوان سطح ایمنی بتوان سطح ایمنی حمل و نقل جاده‌ای را افزایش داد.

به گزارش  ساحلی سید احمدرضا کازرونیان صبح امروز در بازدید مدیران راه و شهرسازی از مرکز مدیریت راههای بوشهر اظهار داشت: این اقدام گام مهمی در کاهش تصادفات در محورهای مهم استان بوشهر است.

وی عنوان کرد: در این چند ساله با ارتقا تجهیزات و کیفیت خدمات مرکز مدیریت راه‌های استان بوشهر، شاهد کاهش تصادفات در محورهای مختلف بودیم.

کازرونیان بیان داشت: در حال حاضر بزرگراه بوشهر – برازجان تحت پوشش سامانه کنترل سرعت قرار گرفته و توسط پلیس راه استان مانیتور و وسایل نقلیه متخلف اعمال قانون می‌شوند.

کازرونیان گفت: سه محور چغادک – خورموج ، خورموج – کنگان و کنگان – عسلویه و بالعکس امکان‌سنجی و جانمایی شده است که در آینده محورهای فوق تحت پوشش سامانه کنترل سرعت قرار خواهند گرفت.

وی در خصوص نصب سیستم‌های هوشمند گفت: انتظار می‌رود با نصب سیستم‌های هوشمند حمل و نقل و کنترل ترافیک بتوان سطح ایمنی بتوان سطح ایمنی حمل و نقل جاده‌ای را افزایش داد و شاهد درصد کمتری از سوانح در محورهای استان باشیم.

مسئول مدیریت راه‌های استان اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر تصریح کرد: وضعیت ترافیک در تمام محورهای اصلی استان توسط سامانه تردد شمار آنلاین نظارت و رصد می‌شوند.

کازرونیان متذکر شد: از رانندگان انتظار داریم با رعایت قوانین رانندگی علاوه بر کاهش تصادفات رانندگی، مسئولان را در اجرای خدمات بهتر و بیشتر یاری کنند.

وی اذعان داشت: اداره کل راه و شهرسازی و نیروی انتظامی در کنترل جاده‌ها و بهبود تردد در جاده‌های استان، همکاری و تعامل نزدیکی با هم دارند.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : دوشنبه 20 مرداد ماه 1393
  • 527 بازدید
  • 0 نظر