خوش آمدید

رئیس دفتر مقام معظم رهبری: مردم بوشهر مرزبان اول دفاع از کشور هستند

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: مردم استان بوشهر مرزبان و خاکریز اول دفاع هستند و به حول و قوه الهی همه ترفندهای دشمن نسبت به مردم ما تاکنون بی‌ثمر بوده است و تیرشان به سنگ خورده است.


به گزارش ساحلی به نقل از  جنوب پرس، حجت‌الاسلام محمد محمدی گلپایگانی امشب در بدو ورود به بوشهر مورد استقبال امام جمعه و جمعی از مسئولان بوشهر قرار گرفت و اهداف سفر به استان بوشهر را تشریح کرد. وی ادامه داد: من حامل سلام گرم مقام معظم رهبری به مردم استان بوشهر، خانواده شهدا و علمای این استان هستم.  

رئیس دفتر مقام معظم رهبری، هدف از این سفر را که به دعوت آیت‌الله صفایی بوشهری صورت گرفته است، افتتاح تعدادی از طرح‌های سفر رهبر معظم انقلاب به عسلویه در نوروز 90 و بازدید از این طرح‌ها دانست.

محمدی گلپایگانی با اشاره به اینکه نعمت خداوند به مردم این استان فراوان است، عنوان کرد: یکی از این نعمت‌ها وجود آیت‌الله صفایی بوشهری است که از بدو ورودِ وی به بوشهر شاهد تحولات بزرگی در این استان بوده‌ایم.

وی اضافه کرد: همیشه فرصت خدمت‌رسانی برای ما فراهم نیست و باید از تک‌تک لحظه‌ها برای خدمت به این مردم استفاده کرد.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری عنوان داشت: مردم این استان مرزبان و خاکریز اول دفاع هستند و به حول و قوه الهی همه ترفندهای دشمن نسبت به مردم ما تاکنون بی‌ثمر بوده و تیرشان به سنگ خورده است.

محمدی گلپایگانی خاطرنشان کرد: اینجا دیار تنگستان و رئیسعلی دلواری است، این چیز کمی نیست، چراکه با تاریخ این کشور عجین است و علمای بزرگی دارد که امیدواریم در آینده نیز عالمان خوب و دانشمندی تربیت شود، چراکه کشور نیاز شدیدی به عالمان دینی و مردم شناس که مدافع مردم در برابر تهدیدات باشند، دارد.

امام جمعه بوشهر نیز با قدردانی از سفر حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی به استان بوشهر، گفت: استان بوشهر استان ولایتمداری است و مردم، روحانیان و نیروهای مسلح سرباز رهبری هستند و به این سربازی افتخار می‌کنند.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری اذعان داشت: استان بوشهر خط مقدم دفاع مقدس فرهنگی در جنوب است و خدا را شکر یکدلی و صمیمیت خوبی میان مردم و مسئولان این استان وجود دارد.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 24 اسفند ماه 1392
  • 616 بازدید
  • 0 نظر