خوش آمدید

دو معاون شهردار برازجان برکنار شدند


خبر ساحلی: شهریار اخلاقی به عنوان معاون فنی و عمرانی و  رسول استاد زاده معاون فرهنگی اجتماعی شهردار برازجان که کمتر از 6 ماه پیش در تاریخ 25 ابان ماه 1392 به این سمت منصوب شده بودند، چهارشنبه 17 اردیبهشت ماه 93 از سمت های خود برکنار شدند. یک منبع مطلع به اتحاد جنوب گفت: مهندس محمدی به عنوان معاون فنی وعمرانی جایگزین مهندس اخلاقی شده و...

 

دو معاون شهردار برازجان برکنار شدند

خبر ساحلی شهریار اخلاقی به عنوان معاون فنی و عمرانی و  رسول استاد زاده معاون فرهنگی اجتماعی شهردار برازجان که کمتر از 6 ماه پیش در تاریخ 25 ابان ماه 1392 به این سمت منصوب شده بودند، چهارشنبه 17 اردیبهشت ماه 93 از سمت های خود برکنار شدند.

یک منبع مطلع به خبر ساحلی گفت: مهندس محمدی به عنوان معاون فنی و عمرانی جایگزین مهندس اخلاقی شده و کریم اسفندیاری نیز به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی فعلاً جایگزین مهندس استادزاده شده اند.

 

خبرهای دریافتی دیگر از شهرداری برازجان حاکی است مسئول سنگ شکن و واحد موتوری شهرداری نیز برکنار شده اند. شنیده شده است مهندس نوروزی به عنوان مسئول واحد موتوری شهرداری منصوب گردیده است.

 

ماشاءالله احمدی شهردار برازجان بارها گفته بود افتخار من این است که شهرداری برازجان را با 5 شهردار اداره می کنم. اکنون از 5 شهردار مورد اشاره آقای احمدی دو نفر برکنار شده اند.

 

شهرداری برازجان اخیراً دچار مسایل و مشکلاتی از درون مجموعه خود شده است که اتحاد جنوب فعلاً از ورود به جزییات آن خودداری می کند./ح


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : پنجشنبه 18 ارديبهشت ماه 1393
  • 559 بازدید
  • 0 نظر