خوش آمدید

دلوار توجه بیشتری نیاز دارد

گراوند استاندار بوشهر:

دلوار در توسعه تجارت و گردشگری از لحاظ زیرساختی توجه بیشتری نیاز دارد.


به گزارش خبر ساحلی روز گذشته امام جمه ،بخشدار و شورای اسلامی شهر دلوار با استاندار محترم استان دیدار و در مسائل مهم شهر و بخش دلوار گفتگو نمودند.

استاندار بوشهر در این نشست بیان نمود :دلوار یک شهر تاریخی با مردمی متدین و مهمان نواز نیاز به توجه بیشتر در آماده سازی زیرساختهای مهم جهت گردشگری و تجارت خواهد بود.

ایشان افزودند، رئیسعلی دلواری مظهر ایثار و شجاعت و سردار مبارزه با استکبار و نگین استان بوشهر است که به همین منظور مراسم بزرگداشت این دلیر مرد با برنامه ریزی معاونت سیاسی امنیتی استانداری در شهریورماه امسال ویژه برگزار خواهد شد.

ایشان خاطر نشان کرد،پارک یک هکتاری در کنار موزه سردار جنوب شهید رئیسعلی دلوار و پلاژ بانوان در ساحل و یادمان شهدای گمنام شهر دلوار با برنامه ریزی و طراحی شهرداری دلوار ساخته خواهد شد.

گراوند ضمن گرامی داشت یاد استاد شهنواز گارگردان سریال دلیران تنگستان بیان نمود، مراسم چهلم این بزرگوار با تشکیل ستاد مردمی شهر دلوار هفته آتی با حضور مردم ، مسئولین ،هنرمندان و خانواده این مرحوم در سالن آموزش و پرورش منطقه دلوار برگزار خواهد شد.

ایشان بیان نمود،مسئله آبرسانی در بخش دلوار توجه بیشتری خواهد شد و پروژه آبشیرینکن دلوار فوری در دستور کار قرار خواهد گرفت .

وی افزودند ، واگزاری اراضی منطقه نمونه گردشگری و بلوار خلیج فارس توسط حوزه استانداری سریع انجام خواهد شد.

درپایان عضو جمادی هیت مدیره تعاونی لنجداران استان در مورد اشتغال مردم استان در بحث کالای همراه ملوان با استاندار گفتگو نمود.

گزارش تصویری:


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : پنجشنبه 23 فروردين ماه 1397
  • 358 بازدید
  • 0 نظر